5 herné oblečenie inšpirované Gisele Bündchen

Gisele - Lead
GISELE BUNDCHEN / INSTAGRAM

Alexis Bennett

30. januára 2018 v 5:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Získanie oblečenia pre Super Bowl môže byť zložité, obzvlášť pre nás módne dievčatá. Pravdepodobne sa budete chcieť spojiť s chlapcami, ale to neznamená, že sa budete musieť obliecť presne ako oni. Ale s tými správnymi kusmi sa môžete dobre zapadnúť a stále predvádzate svoju štýlovú osobnosť.

Kto vám lepšie ukáže, ako sa to deje, ako Gisele Bündchen? Koniec koncov, je to žena päťkrát víťazom Super Bowl Tom Brady a jedným z najväčších supermodelov všetkých čias. Takže viete, že jej štýlová hra je vždy na mieste – dokonca aj keď ju rozveselí na jej hubby v preplnených futbalových stánkoch. Máme okolo piatich svojich neformálnych a chladných dievčenských odevov, ktoré vám pomôžu zarobiť hlavy v nedeľu počas Super Bowl. Takže čítajte pre niektoré hlavné módne inspo.

VIDEO: Pozri Gisel Bündchen a Tom Brady’s Cutest Family Moments

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 4

map