5 kombinézy svetre a sukne, ktoré vám prinesú, že by ste chceli, aby to všetko padalo

sveter Skirt Combos LEAD
Getty
Andrea Cheng
(Text)

a Callie Turnerová
(Market)

Nov 07, 2016 @ 17:30

Nehromažďujme viac času okolo konca jesene a začiatku zimy (prečítajte si tu náš mini rozpad). Musíme byť dospelí, akceptovať nevyhnutelné a vychutnať si každú sekundu súčasnosti, napríklad zvyšok sezóny svetr a sukne predtým, než bude príliš zima a my sme nútení nájsť izoláciu v pančuchách alebo nohaviciach (alebo pohodlie našej postele). 

Tak sa k tomu dostaneme. Ako trvalé obľúbené, kombinéza sveter a sukne je tak stará ako (vložte tu niečo veľmi starého), obľúbený pre svoju ľahkú prírodu, svoju šialenú všestrannosť a ako nepríjemné riešenie pre nepríjemné medzičasy ( Som príliš horúci alebo príliš chladný? Toto párovanie sa týka oboch). V tejto sezóne experimentujeme s novými farebnými párovaniami (my sme predovšetkým na korenisté odtiene), maxed out tlačové strety a naopak tlmených tónových odtieňov. Nájdite päť párov sveter-sukňa, nižšie. Nakupujte ich, noste jeden každý deň v týždni a potom zopakujte. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 − = 24

map