5 Style tipy pre dressing ako princezná Eleanor na Royals

Royals Princes Fashion - LEAD
theroyalsone / Instagram

Samantha Simon

19. decembra 2015 @ 12:00 hod

Skriňa princeznej Eleanor je prakticky všetka vlastná Royals. Je to tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo sme každý týždeň naladili, pretože ste nikdy nevedeli, aké vyhlásenie tvorí súbor kráľovský badass (hral Alexandra Park) vystupuje ďalej. Eleanor je nepredvídateľné módne voľby na E! série nikdy nedokážu upútať našu pozornosť a podľa kostýmového výtvarníka show, Rachel Walsh, je ľahšie obnoviť princezný vzhľad, než si myslíte. “Eleanorov vzhľad je dosť dosiahnuteľný,” povedal britský dizajnér V štýle. “Má na sebe tony značiek na vysokej úrovni, ako sú Topshop a H & M – my sme len šikovní v tom, ako ich miešame s dizajnérskymi kusmi.” 

Je to kombinácia klasických štýlov a súčasných trendov, ktoré vytvárajú chladnú, ale bez námahy vibráciu Eleanor. “Používame veľa Majeho a Sandra,” povedal Walsh. “Ale myslím si, že ak ste chodili na webovú stránku Topshopu, pravdepodobne by ste našli aspoň jednu tretinu siluet, ktoré Eleanor nosí. Nebude to úplne to isté, ale určite by vám to trošku chutilo. “Aby sa Eleanorov vzhľad dostal správne, Walsh bez problémov pracuje na kusoch, ktoré sú menej aktuálne. “Kúpime vinobranie z obchodov na trhovisku Portobello,” povedala. “Väčšina z nich pochádza zo 70. a 80. rokov.” 

Walsh tiež vyčisti kombináciu punk-meets-chic príslušenstva, aby Eleanor to oblečenie naozaj pop. “Používame veľa vinobraných šperkov a kupujeme rôzne tašky, ktoré udržujú jej vzhľad čerstvé a menia ho,” povedal Walsh a dodal, že Eleanorov vzhľad sa v druhej sezóne vyvíjal ešte viac. “Tá skutočná gotha, AllSaints a Kate Moss ju v prvej sezóne vtiahli, ale v tomto roku sme ju dali ešte viac farieb.” (Pre dôkaz nehľadajte nič iné ako dúhové šaty, ktoré mala v sezóne 2, Episode 5 .)

Súvisiace články: Royals Star Alexandra Park má oblečenie “Vždy odvážil sa nosiť” ako princezná Eleanorova

Eleanor určite preberá riziko, pokiaľ ide o jej štýl, a ak hľadáte šaty ako princezná, to je to, čo budete musieť urobiť taky. “Je to všetko o experimentovaní,” povedal Walsh. “Nemôžeš sa báť vyskúšať veci a musíš byť istý.” Prejdite na päť tipov, ktoré by ste mali sledovať, ak hľadáte pridanie trochu Eleanorovej hrany do vášho šatníka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − 38 =

map