5 Vyzerá to z jarnej kolekcie Eva Longoria, ktorú budete chcieť v šatníku

eva Longoria - Lead
Mireya Acierto / Getty

Claire Stern

14. septembra 2017 @ 14.15 hod

Poďme byť skutoční: Vidíme veľa krásnych šiat na Fashion Week, ale väčšina z nich je príliš drahá kúpiť a príliš peacocký nosiť. Eva Longoria je tu, aby predišla tieto predsudky kolekciou, ktorá je cenovo dostupná aj prístupná. “Chtěla som, aby bola moja linka relatívna, nositeľná a kúpiteľná,” povedala InStyle, predtým, ako sa jej predviedla na Kia STYLE360 v Midtown Manhattane – jej prvý vystúpenie v New York Fashion Week. “Som zábavná, energická osoba, ktorá sa odráža v oblečení.”

Okrem znázornenia svojej jarnej línie spoločnosť Longoria tiež predstavila #SETLIFE, samostatný sortiment odevov inšpirovaný jej inou produkciou a režijnými vystúpeniami ako Black-ish. “Keď som šiel za kamerou, ktorá je šéfkou šéfov, stále som chcela vyzerať roztomilý, takže sa #SETLIFE skutočne narodila z môjho života na sade,” povedala. “Žena, ktorá to dokáže všetko, potrebuje ten šatník, potrebujem ísť okolo a robiť sh-t, ale stále to chcem vyzerať dobre.”

VIDEO: Eva Longoria si šije vlastné šaty pre dieťa zo sprchy Sereny Williamsovej

Pozrite si naše obľúbené vyzeranie nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − = 10

map