6 Nové spôsoby, ako nosiť florals, ktoré nemajú nič spoločné so šatami

kvetinový Shoes Lead
Zdvorilosť

Caroline Vazzana

22. júna 2016 @ 19:00

Rovnako ako milujeme dobré kvetinové šaty alebo sukňu, vzor sa môže po prehratí vysokých letných pocitov prehrievať. Keď príde teplejšie počasie, cítime sa, že všade, kde sme sa otočili, niekto je vyzdobený v tejto spoľahlivej tlači. Hoci je to niečo moderného klasika (ako pruhy a kockované), sme pripravení na nový a nečakaný spôsob, ako nosiť naše obľúbené botanické vzory.

Namiesto obliecť tie isté kvetinové šaty, ktoré ste nosili sezónu po sezóne, prečo sa rozhodnúť pre svetlé kvetinovo zdobené doplnky? Tieto hravé povrchové úpravy prinášajú novú a čerstvú tlač. Ak sa nás pýtate, nie je lepší spôsob, ako premeniť tento neostrý trend na jeho hlavu, ako s odvážnou, mierne kýčovou (v dobrom zmysle!) Obuv na kvetinovú tlač.

Pri nakupovaní kvetinových potlačených topánok je dôležité pozrieť sa na tie s niečím extra, ktoré slúžia na zvýšenie vzhľadu. Držte si náladové výtlačky (aka cool-girl florals), ktoré majú brokátovú štruktúru a pridávajú sofistikované okraje. Obliecť malé čierne šaty s potlačou čerpadla alebo skúste kvetinový teniska spájať s vašimi obľúbenými bielymi tee a denim šortky. Pre tých, ktorí hľadajú ultra-trendy vziať, kvetinové ploché sandále alebo muly by mali urobiť trik. Nižšie, šesť kvetinových topánok, ktoré vám pomôžu zabudnúť, že ste niekedy mali pocit, že kvety môžu byť nudné. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 64 = 69

map