6 spôsobov, ako nakupovať ako New Yorker, bez ohľadu na to, kde žijete

Zatiaľ čo Newyorčania trávia veľa času v našich kultových obchodných domoch – hej, Saks Fifth Avenue a Macy’s – a pravidelne navštevujú módne vlajkové lode a ponuku na vysokej ulici po celom meste, je tu niečo, čo sa dá povedať pre indie boutique shopping. Často umiestnené na rozkošných maloobchodných a reštauráciách lemovaných blokoch v meste Soho, Nolita, West Village alebo Williamsburg v Brooklyne, malé predmety s viacerými značkami sú optimálnymi cieľmi na nájdenie najnovších hippest labelov pod radarom, nebudeme mať na party a podporovať naše miestne susedské hospodárstvo.

Ale vďaka modernej technológii nemusíte rezervovať letenku do LaGuardia alebo žiť v jednom z piatich štvrtí, aby ste mohli nakupovať to najlepšie z butikov v New Yorku. V skutočnosti nemusíte ani ponechať pohodlie vášho domova (alebo vymaniť sa z vašich PJ). Pretože tieto šesť úžasných butikov, ktoré narazíme na pravidelné osobne, máme naozaj fantastické obchodné webové stránky pre každú módnu dievčinu, kdekoľvek v krajine na prehliadanie.

American Two Shot

Získajte viac ako #twoshot

Fotografie odoslaná olivia & steph (@ americantwoshot) na

American Two Shot, založená dvoma chladnými centrami dievčat BFF, Stephanie Krasnoff a Olivia Wolfe, sa cíti len ako miesto, kde môžete vyraziť. Nie je zbytočné, že v obchode je aj kaviareň, Cafe Integral, aby ste mohli vychladnúť, popiť kortado a pomaly prehliadať stojany naplnené rozmanitým množstvom medzinárodných indických značiek, ako sú Dusen Dusen, Won Hundred, a priateľka Leny Dunhamovej Rachel Antonoff. Takže nabite svoj vlastný výrobca espresso (alebo otvorte studený var) a začnite kliknúť.

Vták

pripravený na víkend so svojimi blahosklonami! @isabelmarant @apieceapart @proenzaschouler @rachel_comey @driesvannoten @zeromcornejo @demyleeny #birdbrooklyn # spring2016

Fotografie zverejnená spoločnosťou Bird (@shopbird)

V súčasnosti je Brooklyn známy ako jedna z najodolnejších štvrtí v krajine a to je do značnej miery spojené s Birdom, ktorý bývalý kupca Steven Alan Jen Mankin otvoril v parku Slope (a nie Williamsburg) v roku 1999. Odvtedy sa obchod rozrástol tri miesta – pridanie Cobble Hill a áno, Williamsburg na Mankinovo mini-impérium. Bird je miesto, kde môžete nakupovať módne dievčatá, ktoré chodia na obľúbené značky ako Isabel Marant, Rachel Comey a Mansur Gavriel, a pozrieť sa na odborne upravené nálezy od buzzy, nadchádzajúcich návrhárov čerešne vybrali zakladateľ, vrátane Kara, minimalistickej taška založená spoločnosťou Parsons grad.

SÚVISIACE: Ako sa obliekať ako New Yorker

Kirna Zabête

Novinka v obchode! @ dodobaror nám dáva viac dôvodov k rezervácii, že pláž uniknúť! ��������

Fotografie vyslaná Kirnou Zabête (@kirnazabete) na

Obchodná inštitúcia Soho od roku 1999 je Kirna Zabête v podstate designérskym miestom pre najsmutnejšie, najnáročnejšie dievčatá v centre mesta, dobrodruhovú majiteľov a turisti. Obaja zakladatelia (a bývalé sestry sorority) Beth Buccini a Sarah Easley skladajú obchod (a webovú stránku) s ich vybranými nálezmi zo zoznamu práčovní najviac chvályhodných štítkov – od Azzedine Aléia po Delpozo do Saint Laurent.

Maryam Nassir Zadeh

Mari v novom @ jacquemus v zákulisí snap z @isabellakilloran ��

Fotografie, ktorú poslal Maryam Nassirzadeh (@maryam_nassir_zadeh) dňa

Obchodník Maryam Nassir Zadeh sa stal obchodným centrom v dánskom meste odvtedy, čo Maryam Nassir Zadeh, dizajnér a podnikateľ, založil obchod v dolnej východnej strane v roku 2008. Módni fanúšikovia sa kŕmia obľúbeným kultom, aby preštudovali kusy upravené a vybrané s Nassirom Zadehova minimalistická-elegantná estetika. Zamyslite sa: zjednodušené šaty Camisole od Suzanne Rae, zvršok sochárskeho výrezu Jacquemus a jar-y open-toe, blokové pätky od vlastnej kolekcie Nassira Zadeha.

Otte

Ak ste v NYC, uistite sa, že prídete #OTTENOLITA na adrese 281 Mott St. od 11:00 do 7:00 hod. Pre náš predaj skladu, do 31. januára až 90% z ceny!

Fotografie zverejnená spoločnosťou OTTE New York (@otteny)

Je tu nejaká téma, ktorá sa tu deje: chladné dievčatá otvárajú chladné obchody a to isté platí aj pre Otte, ktorý má päť miest po celom Manhattane a uprostred mesta. (Ale na úkor zakladateľa Kay Lee oko pre štýl a nehnuteľnosť, ona otvorila prvé miesto Otte, nie na Manhattane, ale v Williamsburg, Brooklyn pred 15 rokmi.) Teraz New Yorkers nemusí cestovať ďaleko do obchodu ich najbližšia predajňa Otte pre kurátorské oblečenie a doplnky od Alexander Wang, Jonathan Simkhai, Ryan Roche a Otteho in-house label plný aktualizovaných klasických a luxusných úpletov. A stačí, aby ste dochádzali do počítača.

Meča-Smith

Ráno #interiéry ☕️ Náš predaj je stále silný v cyber pondelok! Vezmite 25% zľavu VŠETKO v obchode a online s kódom ‘TAKE25’ ������ #swordssmith

Fotografia uverejnená spoločnosťou SWORDS-SMITH (@swordssmith)

Tento butik v južnom Williamsburgu otvoril v roku 2013 chladný manželský pár, Briana Swords a R Smith, v bývalom továrnom priestore, čo v podstate znamená, že je to naozaj bok. Na štvorcestnom štvorcestnom priestore sa nachádzajú vybrané kolekcie od 75 kusov odevov pre mužov, ženy a doplnky, vrátane oblečenia Samantha Pleet, Samuji a Stutterheim Unisex – a ich webová stránka prakticky uvádza aj to všetko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 15 = 22

map