7 Ohromujúca, príšerná výstava Náušnice na jar

poburujúce Earrings - LEAD
TIZIANA FABI / AFP / Getty Images

Priya Rao

Február 01, 2016 @ 15.45 hod

Neskutočné náušnice skoro všetko zmenili na jar 2016 na šperky. Tieto hlavné kvapky boli veľké, odvážne a nie priemerné ramenné prachovky. Prípadové riešenie: Miuccia Prada má flitrové disco lopty, ktoré sa objavili v každej farbe, od aqua modrej po mandarínovú oranžovú. Naproti tomu Consuelo Castiglioni zdôrazňovala svojmu súboru farebne blokovaných asymetrických vrstvených šiat pre Marni so sochárskymi kusmi, ktoré boli rovnako grafické a moderné.

Ak chcete získať vzhľad sami, odporúčame ťahať si vlasy späť, aby ste upriamili pozornosť na vašu tvár a masívne drahokamy visiace z vašich lalokov. Ak ste minimalističkou, stačí len nahrať jednoduché predsunuté šaty a šmykľavé mušle, ale ak hľadáte nejaký druh vchodu, vezmite si radu od Prady a choďte naplno na eklektickú s vertikálnymi pruhmi a kovovou. Nižšie nakupujte sedem z najnáročnejších náušníc a získajte hlavný štart v jednom z najväčších trendov sezóny.  

SÚVISIACE: Ako nosiť najkrajšie jarné trendy: Rainbow Stripes

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 67

map