7 Sex a City oblečenie, ktoré by som ešte stále nosiť

tk
Alamy

Alexis Bennett

01 júna 2018 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Sex a mesto bola zdanlivo okolo štyroch žien žijúcich, pracujúcich a datovania v New Yorku, ale jeho dejiny boli ľahko zastrelené módnymi voľbami postáv. Ako povedala kostýmná výtvarníčka Patricia Fieldová: “Povedali sme príbehy a predstavili sme postavy spôsobom, akým sa obliekajú.”

SATC, v niektorých ohľadoch, priniesla revolúciu v móde. Zaviedli nové nové trendy (nezabudnite na veľké kvetinové kolíky alebo tašky na bagety Fendi?), Zmiešanú vysokú a nízku módu, zlomili všetky druhy “pravidiel” (odkryté podprsenky, košele na gombíky ako šaty) a zdôraznili stovky úchvatných topánky. Pri príležitosti 20. výročia premiéry premietania je pozoruhodné, aké dôležité sú tie módne voľby, ktoré sú ešte dnes.

Mohli by ste stráviť celý týždeň obliekanie ako Carrie, Sarah Jessica Parkerova charakteru, bez toho, aby ste vyzerali, akoby ste sa uviazli na začiatku roku 2000. Miranda je normcore vyzerá a pracovná žena šatník sa cítia dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Charlotte je preppy štýl je nadčasový, a Samantha pútavé jasné farby a sexy siluety sú navždy inšpiratívne. Existuje príliš veľa úžasných vyhliadok na počítanie, ale zhromaždili sme tie najobľúbenejšie, ktoré sme skopírovali nižšie.

VIDEO: Je Sex a mesto 3 happening?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 61

map