7 Toi Et Moi prsteňov pridať do svojej investičnej kolekcie šperky

toi et Moi - lead
Zdvorilosť

Steffi Lee

20 októbra 2017 @ 19:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Existuje veľa názorov na to, aké kusy jemných šperkov by ste mali investovať, keď začnete svoju zbierku, a úprimne povedané, rada môže byť ohromujúca. Zatiaľ čo tisícročie, “čo robíte”, vždy platí, veríme, že nikdy nie je správne zamerať sa na kusy, ktoré presahujú trendy.

VIDEO: Mincovník: 5 Crazy-drahé dezerty 

Vintage šperky sú skvelým zdrojom informácií, aby ste videli, aké návrhy a materiály stojí test času. Prsteň Toi Et Moi môže znieť cudzie viac ako jazykovo, ale vaše oči sú známe štýlu: dva rovnaké kameňové veľkosti, ale môžu sa líšiť inak. Vintage dedičstva často majú čeľuste-klesajúcich skál, ale moderné-denné dizajnéri majú viac praktických verzií.

Pozrite sa na to, čo sme v súčasnosti chtíčia po – to nie je náhoda, že je Toi (jeden pre vás) a Moi (jeden pre mňa), to je?!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 59

map