8 krát narodeninovú dievčinu Mindy Kaling oslnenia v letných pripravených výtlačkoch

tk
Allen Berezovsky / WireImage

Lashauna Williams

24. júna 2017 @ 1:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Mindy Kalingová je určite (ako by povedala Wendy Williamsová), priateľka v mojej hlave. Je to dievčina dievča so zábavnou televíznou show, Projekt Mindy, a schopnosť urobiť akúkoľvek tlač čarovnú a šetrnú. Na oslavu Kalingových narodenín sme zhromaždili niektoré z našich najobľúbenejších tlačených vzhľadov z jej červených kobercov.

VIDEO: Mindy Kalingova senová priateľka celebrít

 

Kaling dokonalo zvládla obliekanie svojich kriviek, pričom sa nebola báť vyskúšať niektoré z najviac pútavých vzorov. Od kvety až po abstraktné výtvory to všetko dáva vedomostiam.

Tu je niekoľko podnetov od Kalingu, ktoré si pamätáte. Zdôraznite svoj pás. Ak je motív veľmi zaneprázdnený, skúste pridať pás, aby ste vyzerali, že je silný. Vpichuje sa v páse a vytvára tvar presýpacích hodín. Nie je fanúšikom pásov? Skúste si šaty, ktoré majú šnúrku, pás alebo silný stredný úsek, aby vytvorili lichotivú siluetu. Uistite sa, že je vaša výbava najdôležitejšia, všetko príslušenstvo by malo byť minimálne, najlepšie v plných farbách. Investujte do nude popruh sandále, že ide o čokoľvek, ako tie od Steve Madden.

Prejdite nadol a pozrite si Kalingove zásahy a nakupujte podobné štýly, ktoré dnes môžete skákať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 90 =

map