8 Módne redakcia mikiny sú posadnuté (a skutočne nosia do práce)

najobľúbenejšie Sweatshirts
Raymond Hall / Getty Images
Alexis Bennett
(Market)

a Alexis Parente
(Text)

9. februára 2018 @ 15.15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Biele košele, čierne nohavice, špičaté čerpadlá. Nič netvorí klasický šatník, ktorý môžete nosiť znova a znova. Pravdepodobne ste už zásobili tovar, ktorý musíte mať, ale možno ste vynechali jednu vec: mikinu. Nie, to nie je to, že bili pulóver z vysokej školy. Myslím viac v duchu kúskov inšpirovaných athlestom, ktoré nosia naše obľúbené štýlové hviezdy.

Samozrejme, že by ste mohli hodiť jeden na s sweatpants, ale mikiny sú všestranné dosť nosiť do kancelárie. Dobre, možno nie pre tých, ktorí pracujú v tradičnom firemnom prostredí. Ale ak máte trochu viac priestoru na hranie so svojím štýlom (alebo príležitostné piatky), štýlová mikina vyzerá super šikovne spárovaná s touto sukňou ceruzky. Možnosti sú nekonečné, ale nájdete 8 našich obľúbených mikiny nižšie.

VIDEO: Mince: Čo robí džínsy drahé?

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 21 = 27

map