8 Street Style-Worthy Box tašky vykonávať tento pokles

TK
Claudio Lavenia / Getty

Samantha Cohenová

16. októbra 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zamyslite sa mimo škatuľky, pokiaľ ide o vašu kabelku a pridajte obľúbenú tohtoročnú obľúbenú tašku do ulíc do vášho šatníka. Videli sme našu obľúbenú módu Dievčatá Irene Kimová, Caroline Daurová a Vanessa Hongová (len niekoľko málo), ktoré húpali tento mini doplnok počas týždňa módy. Mohlo by to byť malé, ale boxové tašky robia odvážne tvrdenie, ktoré okamžite vytvorí bez námahy elegantný vzhľad.

VIDEO: Mincovník: Ako vybudovať 10-dielny spodný šatník

Jeho štruktúrovaný a elegantný tvar dodáva ženskému krouceniu do vášho každodenného oblečenia, ktoré sa dá ľahko prekladať zo dňa na noc. Choďte na zdobený štýl, aby ste zvýšili svoj vzhľad alebo choďte do vrecka s krabicou v neutrálnom odtieni, aby ste vytvorili leštenejší súbor. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, je toto zábavné veľké doplnenie nevyhnutnosťou! Nakupujte niektoré z našich obľúbených položiek nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 4

map