9 Chain-Mail hľadá pre vašu ďalšiu dievčenskú noc

TK
Getty

Alexis Bennett

03.05.2017 @ 19.15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Hviezdy boli vždy posadnuté reťazovými mailmi. Zapamätajte si kultový šatku Diany Rossovej alebo šperky značky Cher? Ale v poslednej dobe sa zdá, že posadnutosť je väčšia ako kedykoľvek predtým. Na konci minulého roka Kourtney a Kim Kardashian rozbili reťazové zásielky z kolekcie Balmain Spring 2017. Vyzerali ako pripravení zasiahnuť mesto v lesklých zlatých a strieborných oblekoch. A Bella Hadid si na svoje 20. narodeniny zapálila mini šaty. Dokonca aj Michelle Obama nosila ružovo-zlatú verziu trendu pre oslavy Bieleho domu.

VIDEO: Získajte kozmetické očné make-up spoločnosti Margot Robbie

 

Nielenže je ten lesklý vzhľad ideálny pre noc v meste, môžete tiež pracovať kovové vzory do neformálneho vzhľadu. Lady Gaga sa pokúsila o trend s reťazovou košeľou a denim. Reťazová reťazová podprsenka by tiež vyzerala chladne na bielom tričku alebo vyzerala pod koženou bundu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 88

map