9 šikovných veľkých šálok, ktoré vás zahriajú v zime

útulný Scarves - LEAD
Timur Emek / Getty

Samantha Cohenová

11 decembra 2017 @ 16:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zbaliť a pripraviť sa na túto zimnú sezónu s číslom jedna musí mať príslušenstvo: nadmernú šálku. Jeseň / zima je sezóna byť útulné a pohodlné, ale nezabúdajme, že vždy chceme vyzerať elegantne a módne dopredu. Šál je perfektný a najjednoduchší spôsob, ako si môžete nechať vziať svoj zimný vzhľad a udržať ho v teple. Pri nakupovaní perfektného zábalu, ísť na väčšiu je lepšia mentalita. Nielenže pridáte textúru a zväzok do vášho vzhľadu, ale je tiež skvelý pre vrstvenie.

VIDEO: Mincovník: Ako vybudovať 10-dielny podkrovný šatník za menej ako 1000 dolárov

Rozhodnite sa pre základnú pevnú možnosť, ktorá sa dobre spája s farebnou srsťou alebo si vyberajte tlačený a zábavný šál, ktorý sa nosí s neutrálnym vrchným odevom. Môžete tiež pozdvihnúť leštenejší a najzákladnejší pohľad tým, že do mixu pridáte umelú kožušinovú figúrku. Akákoľvek voľba, ktorú si vyberiete, nemôžete pokaziť! Okamžite vytvoria elegantné, pohodlné vyhlásenie. Vybrali sme si niektoré z našich obľúbených šatiek, ktoré si musíte pridať do svojho zimného šatníka. Pozrite sa na nich nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 62

map