9 krivky priateľské obchody s svadobné šaty pre každý tvar

Curvy nevesty, budete chcieť záložku tejto stránky, ASAP. Pred nami nájdete sortiment predajcov, ktorí sú priateľskí ku krivke, a uistite sa, že vyzeráte ako najlepšie, keď sa pripravujete na výmenu sľubov. Nezáleží na tom, či ste na love pre perfektné šaty, aby ste kráčali po uličke, alebo či sa stále snažíte rozhodnúť, čo budete nosiť na skúšobnej večeri. Ste zaručene nájsť presne to, čo hľadáte v jednej z týchto svadobných butikov. Takže pokračujte, berte na vedomie a uistite sa, že budete držať svoju obľúbenosť na vašom radare, keď si pripravený na tento špeciálny deň.

VIDEO: 11 krát Celebrity V zásade nosili svadobné šaty na červenom koberci

 

Anne Barge: Pozrite sa na tento úžasný dizajnér, ktorý sa špecializuje na krivky couture. Hovoríme o unikátnych kúskoch, ktoré zanechajú vašim hosťom plyš.

ASOS: Môžete už byť oboznámení s oblečením ASOS, ale značka má pôsobivú svadobnú zbierku, ktorá obsahuje aj spodnú bielizeň pre vašu svadobnú cestu.

BHLDN: Hľadáte ženské, boho-chic kusy? Budete milovať BHLDN. Obchod má zbierku snových šiat a na webových stránkach nájdete aj darčeky na darčekové tašky.

Davidova svadba: Budete chcieť, aby si tento radar nielen pre svoj výber šiat v každej veľkosti, ale aj pre tie úžasné ceny a upínanie čeľuste predaj.

Eloquii: Potrebujete post-svadobné šaty pre tento brunch? Eloquii má krivky-priateľské vzory, ktoré určite wow.

Etsy: Samozrejme, Etsy je fajka pre hľadanie unikátneho umenia a remesiel. Ale mali by ste sa tiež pozrieť na zostavu kriviek priateľských butikov na stránke zoznamu, ak hľadáte niečo extra špeciálne.

Kiyonna: Zoznámte sa s vaším najlepším priateľom. Kiyonna má obrovský výber svadobných šiat, ktoré zachová vaše krivky vyzerajúce skvele na všetkých vašich svadobných slávností.

Jednoducho: Pre trendy nevesta, ktorá sa snaží urobiť vyhlásenie, majte na pamäti. Nájdete tu návrhárske návrhy, ktoré sa pohybujú až do veľkosti 28.

Watters: Nájdite najkrajšie šaty (až do veľkosti 32) u Watters. Vaši priatelia určite zapôsobia na svoje návrhárske šaty.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 51

map