9 sôch kusy šperky, ktoré sa otočia hlavy na jar

Na jar, ísť odvážne a nehovoríme len o farbe alebo kratších rukávoch a lemoch. V tomto prípade máme na mysli šperky. Dajte jemné náhrdelníky a stohovacie krúžky dočasnú prestávku a rozhodnite sa pre sochárske kúsky. Najlepšia časť? Naozaj potrebujete len jednu skvelú náušnicu (áno, jedinečný – trend šperkov, ktorý je horúci aj na jeseň), prsteň alebo náramok a máte plné doplnky. Pozrite sa na naše absolútne obľúbené od najlepších návrhárov, ktoré pokrývajú tento trend. Pre viac najlepších jarných trendov odporúčame vyzdvihnúť našu aprílovú emisiu (momentálne na novinových stánkoch).

náušnice 

sochársky Jewelry Earrings Embed
Zdvorilosť

Zľava: Sophie Buhai, $ 550; net-a-porter.com. Charlotte Chesnais, $ 430; nordstrom.com. Hirotaka, 325 dolárov; barneys.com. 

náramky 

sochársky Jewelry Braclets Embed
Zdvorilosť

Zľava: Elizabeth a James, 195 dolárov; shopbop.com. Georg Jensen, 595 dolárov; georgjensen.com. Efva Attling, 910 dolárov; efvaattling.com. 

SÚVISIACE: 4 prekvapivé farebné kombinácie na prebudenie zimnej šatníka

krúžky

sochársky Jewelry Rings Embed
Zdvorilosť

Zľava: Annelise Michelson, $ 410; farfetch.com. Jennifer Fisher, $ 125; jenniferfisherjewelry.com. Stále dom, 100 dolárov; stillhousenyc.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map