90s grafické mikiny, ktoré budete chcieť nosiť v roku 2016

grafický Hoodies - LEAD
Getty Images
Alexis Parente
(Text)

a Andrea Cheng
(Market)

24. októbra 2016 @ 18:00 hod

V uplynulom roku ste nosili obruč? Vstúpil do pár bojových topánok? Nájdete si nejaké vinobranie inšpirované vysoko-pas denim? Ak ste odpovedali áno na aspoň jeden (alebo lbh, všetky vyššie uvedené), potom ste, ako my, sú 90. posadnutí. A ani nostalgický pohľad z 90. rokov nie je úplný bez náhody logománie. 

Po toľkých rokoch diskrétneho označovania s minimalistickými nenáročným dizajnom sú logá späť v celej svojej sláve – vedľajším produktom obnovy 90. rokov, pomlčkou normkóre a troškou času. Ale prístup k týmto slogan-pečiatka mikiny a mikiny nie je to isté ako cesta späť v priebehu dňa. Je tu menej postoja zo značiek-snobov a viac sentimentálneho, arty-excentrického (a mierne ironického) POV, ktorý Alessandro Ambrosio založil so svojimi kolekciami Gucci, najmä v štýle plisovaných midi alebo babičiek. Vráťte sa do 90. rokov s piatimi našimi obľúbenými grafickými mikiny, nižšie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map