Ako byť minimalistom, ale nevyzerá to nuda

minimalistický Fashion - LEAD
Christian Vierig / Getty

Andrea Cheng

Október 08, 2016 @ 14:45

Minimalizmus, urobil to správne, vyzaľuje úroveň laku tak presvedčivé, že má právomoc zachytiť oko fotografov v uliciach v štýle všade (tí istí, ktorí sú pripútaní na to, aby zachytili extrémne maximalistické oblečenie Insta-návnady). Urobil sa nesprávne a je lenivosť maskovaná ako minimalizmus (ako v, spárovanie starého košeľu s akoukoľvek nohavičkou). A je úplne zrozumiteľné, prečo ktokoľvek môže padnúť do tejto pasce – je to jednoduché a v záujme šetrenia času je to rýchlo, aby sme sa spolu spojili. Môže to byť aj nudné.

Priniesť meh-Nimalizmus k “minimalizmu” si však vyžaduje trochu viac myslenia. Pracujete vo veľmi obmedzenom spektre odtieňov (minimalisti sú farebné a tlačové), čo znamená, že je veľký dôraz kladený na krajčírstvo, presné proporcie, kvalitné materiály a štruktúrované tvary. Subtilné, áno, ale tieto nuansy robia všetok rozdiel. Pre dôkaz sme zhromaždili desať ulíc štýlu minimalistov, ktorí obrátili peknú estetiku do umeleckej formy. Prečítajte si o lekcií o tom, ako dosiahnuť minimalizmus, ktorý je niečo ako snoozefest. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 32 = 37

map