Ako dostať nohavice a sandále správne

nohavice & Sandals - LEAD
Pascal Le Segretain / Getty

Elana Zajdman (Trh) a Alison Syrett Cleary (Text)

23. augusta 2016 @ 14:30 hod

Pracovný deň, neoficiálny koniec leta, môže byť len dva týždne, ale je tu oveľa dlhšie čakať, kým skutočné svetre a topánky vyžadujú pád počasie. Do tej doby máme aspoň celý mesiac temných, nepredvídateľných predpovedí – aka, zuby-bláznivé ráno sa obrátili spotené odpoledne otočené o 7:00. chladné zábery – a niektoré vážne sklony v šatníku na navigáciu. Ako sa máš obliecť počas troch sezón za jeden deň?

Ako je tomu v prípade väčšiny sartorských problémov, odpoveď má Phoebe Philo. Pre výstavu Celine na jeseň / zima 2016 designérka poskytla šikovnú lekciu o prechodnom štýle tým, že vyvažovala kolekciu širokej nohavice s kolekciou s plochými, silne pripnutými gréckymi sandálmi. Spolu nepravdepodobná kombinácia vytvára šikovnú rovnováhu medzi pokrytou a holou kožou. Ešte lepšie, keď sa drsné nohavice a slnečné okuliare používali na to, aby sa cítili podobne ako zemitá chrumkavá uniforma inštruktora jogy mimo práce, z tohto párovania nevychádza nič iné ako bez námahy, ak máte správnu kombináciu siluet. Nižšie sme zostavili sedem brilantných spôsobov, ako nechať kombo v celej sezóne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map