Ako môže dôvera tela pomôcť ženám v kariére nájsť perfektnú podprsenku

121217 curve bras lead
S láskavým dovolením Evelyn Bobbie

Lashauna Williams

15. december 2017 @ 1:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Veľa ide do hľadania perfektnej podprsenky. Ale pred štýlom, cenou a dokonca veľkosťou je jedným z najdôležitejších faktorov dôvera tela. Vieme, že väčšina intímnych kúskov môže spôsobiť, že sa cítime trochu sebavedomí. Ale milovanie seba samého je nárast, ktorý potrebujete pri pokuse o ďalšiu podprsenku. Hovorili sme s modelom a zakladateľom veľkokapacitnej značky Liberté (nová značka intimate, ktorá začína v januári 2018 a zahŕňa veľkosť do 38H a 3X), Amber Tolliver, aby získala trochu pohľad na spojenie medzi sebou samým a nakupovaním blízki.

“Spodná bielizeň je prvá vec, ktorú si ráno nosíš, ale dôvera nezačne po tom, čo si oblečená – začína to už dávno predtým,” hovorí Tolliver InStylee. “[Spoločnosť sa konečne] dostala na správnu cestu a uznala, že naše telá sú oveľa viac ako len” štandardné “alebo” plusové “veľkosti. To je dôvod, prečo Tolliver verí, že nákup podprsenky, ktorý správne padne, môže nielen zmeniť spôsob, akým sa pozriete do svojho oblečenia, ale aj to, ako sa cítite. “S riadnou podporou môžete tiež zmierniť záťaž na chrbte a ramenách,” vysvetľuje Tolliver. “Bez ohľadu na to, ako sa točíte, vedieť o správnej veľkosti a získaní možností, ktoré sa vám hodia, vám ponechá silnú silu.”

Nemohli sme viac súhlasiť! Prejdite nadol a prehliadnite 5 štýlov, ktoré by ste mali mať v šatníku. A nie len noste ich, noste ich s istotou!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 62 = 68

map