Ako táto nová značka definuje rýchlu módu

Pred dvoma rokmi, Projektová dráha finalista a autor dizajnéra schválený v CFDA, Daniel Vosovič, si znepokojujúco uvedomil: Napriek kritickému uznaniu za svoju samozvanú zbierku a za ťažko získané miesto na NYFW začal svoju prácu odporovať. “Mám pocit, že všetky tieto príležitosti mi prešmykli prsty,” spomína na telefóne a jeho zaneprázdneným štúdiom bzučí v pozadí. “Mali sme veľký záujem o naše kolekcie dráh a vzorové celebrity mali na udalosti, ale len veľmi málo z týchto kusov to vlastne urobilo v obchodoch.” Nemal žiadny spôsob, ako využiť túto veľkú energiu, ktorá sa deje. zlyhať. “

Takže tri týždne predtým, ako predstavil svoju štvrtú kolekciu v plne sponzorovanej show, zrušil, ukončil operácie a začal vytvárať nový obchodný model od začiatku.

SÚVISIACE: Najnovšia spolupráca Warby Parker je všetko o dievčenskej sile

Jeho veľký plán? Čo dnes debutuje ako “KIT”, luxusná rada všestranných oddelení – zoskupená a predávaná spoločne v zmesiach a kompatibilných “súpravách” – vyrábaných bez akýchkoľvek režijných nákladov. “V podstate investujeme do krásnej tkaniny – začíname s najpopulárnejšou hodvábnou georgetkou – a vytlačte každú položku na objednávku. Takže nezáleží na tom, či predáme jeden alebo tisíc štýlov! Môžem predstaviť celú novú sadu výtlačkov a farieb každé dva týždne bez konštantného tlaku na presun produktu. “Nie je to ani zlé riešenie pre zákazníka. Zatiaľ čo štítok odzrkadľuje rovnaké zručnosti ako luxusná linka (všetko je vytlačené na rovnakých strojoch, ktoré používa Hermès), nízke marže si udržiavajú svoje ceny na súčasnej úrovni: 395 dolárov na koordináciu šiat a top párovanie.

daniel Vosovic Launches The Kit 4
S láskavým dovolením zo súpravy

Táto dodatočná vrstva stylingovej služby je ďalším základným kameňom koncepcie THE KIT. “Namiesto zmeny spôsobu, akým sa ženy obliekajú, chcem to urobiť jednoduchším z niekoľkých kľúčových kúskov,” vysvetľuje Vosovic. “Mnoho dievčat, ktoré viem, vedie v jednom dni viacero životov. Tieto “kity” im umožňujú prispôsobiť sa rôznym príležitostiam jednoduchým pridávaním alebo odstránením inej vrstvy. “Hoci spoločnosť začína s dôkladne upraveným výberom (v súčasnosti ponúka iba jednu kombináciu v rôznych farbách), očakáva rozširovanie budúcnosť.

VIDEO: Top 16 musí vidieť reklamné kampane jari 2017

 

“Už premýšľame o zábavných motívoch, ako sú” Súprava na víkendovú dovolenku “alebo” Prvá sada pracovných príležitostí “, alebo” Gratulujeme, ste si prešli test na tehotenstvo a nie ste tehotná súprava! “, Hovorí. Nakoniec mám slobodu byť úplne kreatívny – práca je doslova len hrací čas. “

Navštívte stránku thekit.com, kde si môžete kúpiť štítok.

daniel Vosovic Launches The Kit 1
S láskavým dovolením zo súpravy
daniel Vosovic Launches The Kit 3
S láskavým dovolením zo súpravy
daniel Vosovic Launches The Kit 2
S láskavým dovolením zo súpravy
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 73

map