Ako uspieť v podnikaní s dvoma najlepšími priateľmi

Vieš, ako sa vám vždy hovorí, aby ste sa vyhli životu s najlepším priateľom? Celá táto zmiešavačka s potešením je vždy veľmi drobná a ísť. Preto som vždy fascinoval a závidel dámy z AYR, nezávislej značky oblečenia, ktorá bola e-commerce – až do tohto mesiaca.

všetko Year Round - Embed 2016
Zdvorilosť AYR

Na oslavu otvorenia svojho krásneho pop-up shopu v SoHo v New Yorku (ktoré žiadame Santa, aby nám zostali navždy otvorené ako vianočný darček pre nás), hovorili sme s dievčatami o tom, ako sa stretli, aká sú ich najväčšie výzvy pracovať spoločne a ako ich linka im umožňuje vyjadriť svoju individualitu. Zoznámte sa s Jac Cameronom, spoluzakladateľom a kreatívnym riaditeľom Maggie Winter, spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom, a Maxom Bonbrestom, podpredsedom PR a marketingu.

Oh, a ak sa ocitnete v New Yorku v tejto sviatočnej sezóne, nezabudnite sa zastaviť u svojho obchodu na ulici Lafayette 199, otvorené do marca 2017.

Ako ste sa všetci stretli?
Maggie Winter:
Max a ja sme sa stretli na univerzite na Michiganskej univerzite. Boli sme v sorority. Tam som to povedal. Nehanbím sa. Max a jej spolubývajúci boli jediní ľudia, ktorých som vedel, keď som sa presťahoval do New Yorku. Zvykli ma odviezť a vždy ma naučili kúpiť si vlastné nápoje, ktoré stále považujem za dobrú radu. S Jacom sme spolu stretli na Madewell. Navrhla denim a ja som obchodovala s niekoľkými kategóriami. Vytvorili sme túto bambusovú kamiónovú košeľu, ktorú stále vidíme všade.

Jac Cameron: Mali sme výborný pracovný vzťah a vždy sme hovorili o vytvorení vlastnej línie. Predstavili sme si produktový mix, fit a pocit džínsov, výrobu.

Max Bronbrest: Maggie a ja sme sa stali rýchle priateľmi nad vzájomnou láskou k pizze a Paríži. Jac som sa pred rodinou J.Crew / Madewell stretol asi pred ôsmimi rokmi a bola mi v tom čase príliš chladná. Teraz sa posadím vedľa nej a rozprávať textílie a vytvoriť si ju cez rameno.

SÚVISIACE: Kde nájdete všetky dievčatá v Paríži

Máte taký odlišný štýl osobnosti, ale vždy nosíte AYR. Ako nosíte značku inak a zostaňte pravou podľa svojho vkusu?

Ten piatok je #freshAYR kind

Fotografia uverejnená jehojustmax (@itsjustmax)

MW: Všetci nosíme značku trochu inak. Milujem to, ako Max a Jac a všetci členovia tímu dávajú kúsky dohromady – ukradnem nápady, ako strieľať oblečenie online z toho, ako štylizujú svoje oblečenie. Osobne som extrémne lenivý so svojím oblečením a naozaj milujem AYR, pretože jeho nosenie zaisťuje, že sa pozriem o 50 až 75 percent hezčí, ako by som inak mohol.

MB: Sotva som nosil džínsy a nebol som nadšený on-line shopper pred AYR, takže je to dôkazom značky, že je premenená aj na najťažších zákazníkov.

VIDEO: Ako vytvoriť perfektné Frayed Hem na vaše džínsy

 

Sledujem vás všetci na Instagram a vy ste vždy VZDELANÉ. Ako oddeľujete prácu a priateľstvo?

Hangin v našej novej kapote – prísť do budúceho týždňa skúsiť nové veci a povedať ����

Fotografie odoslaná spoločnosťou AYR (@ayr)

MW: Nie sme. Je to všetko jeden veľký krásny slávny neporiadok.

MB: V tomto bode je určite zmiešaný svet. Práca už nepracuje; je to len život.

JC: Nechcem prejsť od kolegu k priateľovi, ani Maxovi ani Maggie. Všetko je to jedno. Myslím si, že je dôležité tráviť čas mimo hraníc kancelárie a uistiť sa, že ste sa sústredili na to, aby ste sa rozprávali o niečom inom než o práci.

Ale musíte niekedy bojovať! Čo je jediná vec, ktorá vás môže vždy dostať z boja?
MB:
Pizza (a víno).

JC: Hranolky a víno.

Aké sú najlepšie rady pre priateľov, ktorí idú do podnikania spoločne?
MW:
Pracujte s ľuďmi, ktorých obdivujete. Pracujte s ľuďmi, ktorí sú dobrí v rôznych veciach. Pracujte s ľuďmi, ktorí milujú, čo robia. Pracujte s ľuďmi, ktorí chcú rovnaké veci. Práca prináša to najlepšie v nás mnohými spôsobmi, čo je nekonečne úžasné.

SÚVISIACE: Tieto Celebrity BFF sú vážne najlepšie

MB: Obklopte sa s ľuďmi, ktorí poznajú veci, ktoré nemáte. Buďte úprimní so sebou a s nimi o tom, čo robíte dobre (a naučte sa to robiť lepšie!). Buďte otvorení spätnej väzbe, naučte sa poradiť a hlavne sa naučte, aby ste nič neprijímali príliš vážne. Pamätajte, ako máte šťastie, že máte príležitosť urobiť niečo iné.

Pozrite sa na vás, víkend �� ����

Fotografia uverejnená jehojustmax (@itsjustmax)

Jac, Maggie a Max otvorili svoje vyskakovanie za päť dní vďaka pomoci svojich priateľov a rodiny: Matt Bindner (architekt), BSP, Uprise Art, Vôňa, a Maxovu vlastnú babičku, kvetinovú dizajnéra, ktorá zdobila obchod s kvetmi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 29 =

map