Alexa Chung o tom, prečo Skinny Jeans nikdy nevyjde z módy

Alexa Chung – poznáte ju pre svoju silu v štýle ulice (a ak nemáte, potom dav kamarátov, ktorí bojujú o jej fotografiu počas mesiaca módy, by vás mal odradiť), nehovoriac o tom, že je závideniahodne fotogénny a legálny (my znamená to ona je model) a pre jej nespočetné módne koláže. Ale pravdepodobne ju najlepšie poznáte pre jej cestu s džínsom – je partnerom s Madewell a AG (pamätajte si, že tlačidlá na prednej strane mini, ktoré poháňali trendy zo 70. rokov a priniesli knock-off), trvalo upevňovali jej postavenie ako bohyne džínsov.

V poslednej dobe sa spolu s AG spojili s cieľom usporiadať sviatočnú večeru, aby získali peniaze pre HeForShe, celosvetovú iniciatívu Emmy Watsona OSN na podporu rodovej rovnosti (v nasledujúcich dvoch týždňoch sa AG vyrovná až do výšky 50 000 dolárov z darov spoločnosti HeForShe). Samozrejme, chceli sme sa jej spýtať na denim – konkrétne trendy, do ktorých momentálne vstupuje.

SÚVISIACE: Pozrite si zmenu vzhľadu Alexa Chunga

“Znova som sa vrátil k chudým džínsy,” povedal nám Chung, keď mi pomenoval vintage džínsy so spomalenými lemami. “Na chvíľu som sa cítil, akoby boli mimo obrazovku, ale keď sa zima pohybuje okolo a máš veľký skokan, všetko, čo chceš, je slabá silueta tam dolu. Povedal by som, že nemôžeš ísť zle s čiernymi AG štíhlymi džínsy ($ 178, bloomingdales.com) Myslím, že hubené džínsy budú vždy trvácnou klasikou. “

A keď sa ho opýtala, či niekedy diamantuje, povedala, že nie (a prečo by mala, keď môže urobiť ich profesionálne?) – ale “keď som bola teenagerka, kupovala som staré manšestrové nohavice a zhotovila ich do svetlice pridaním tkaniny po stranách, “spýtala sa. “Vyzeralo to naozaj zle.”

Chung na večeri nemal džínsy a namiesto toho sa rozhodol pre kovové zlaté číslo podľa značky HVN značky Harley Viera-Newton, ktorá nás priviedla k najlepším radám na rekreačné obliekanie. “V zimných mesiacoch je ťažké cítiť jazz, pretože nie je čo robiť, keď sa cítite ako okrúhlica,” zasmeje sa. “Nosenie Lurexu alebo čokoľvek lesklého alebo kovového je bezpečný spôsob, ako cítiť viac slávnostné.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 49 = 58

map