Ďalší trend Denim nemá nič spoločné s vašimi džínsy

neočakávaný Denim - LEAD
camilleseydoux / Instagram

Andrea Cheng

23. marca 2016 @ 14.15 hod

Najprv tu boli kožačky, potom priateľ a potom zametanie 70. rokov. A teraz, najnovšie plodiny v džínových trendoch zahŕňajú širokú nohu cvičenie, orezané kopy svetlice a návrat mamičky džínsy. Ale ak celebrity stylista (a sestra jedného Lea Seydoux) Camille Seydoux má čo povedať o tom, ďalší trend nemá nič spoločné s džínsy. 

“Denim bol obrovským trendu v Parížskom módnom týždni, to bolo všetko na pristávacích dráhach neočakávaným spôsobom,” hovorí a hovorí o prevalencii denimu v zbierke Miu Miu na jeseň / zime 2016. “Namiesto toho, aby nosili džínsy, bude to asi džínsové šaty, pár vysokých podpätkov alebo džínsové detaily.”

Napriek svojmu mužskemu, užitočnému pôvodu, Seydoux trvá na tom, že džín bude mať ženskú úlohu. A toto elegantné porovnanie bolo presne to, čo hľadala – a dosiahla – keď spolupracovala s kultovým francúzskym domom Rogerom Vivierom, aby spustila luxusnú šesťdielnu zbierku doplnkov vyrobenú výlučne z džínsov. Zobrala populárnu prírodnú estetiku značky Prismick a spojila splietaný denim v rôznych umývaniach, aby vytvorila buď a dégradé alebo chladný efekt patchwork. Ale jej pýcha a radosť? Čierny kožený akcentový batoh, prvý pre značku. 

“Mám rád batohy a ja som povedal (tím Rogerovi Vivierovi):” Musíte mať batoh – je to tak cool a práve teraz, “” nadchne sa. Je to prejav jej street-chic prístupu k móde, jej štýl étu, ktorý sumarizuje v jednej vete: “Rád porušujem pravidlá a robím svoje vlastné pravidlá o móde.” 

A Seydoux je príkladom. Ona džínsy jej džínové doplnky v denim-hlava-to-toe (na obrázku vyššie), obliekla ich s najjemnejšou šatami a dokonca im poskytla nepatrný zákrut s potlačenými šortkami a odvážnymi červenými pančuchami. 

“Nosiť batoh s pekným šatím alebo prismická kabelka s teplákovým džínsom ide s takmer všetkým,” hovorí. “Denim je pre mňa komfortná tkanina – je to klasika, ale aj veľmi moderná, je mäkká a silná a je to látka, ktorá sa stráca, mení a zlepšuje v priebehu času. 

Seydouxova kolekcia denimu pre Rogera Viviera, ktorá pozostáva z troch štýlov obuvi a troch štýlov vreciek, je teraz k dispozícii v obchodoch Roger Vivier a rogervivier.com. Pre denim outfit inspo, pozrite sa na štýl Seydouxu pod ním a pokračujte v rolovaní na nakupovanie neočakávaných džínových kúskov – nenájdete ani jeden jean. 

Fotografie, ktorú vyslal Camille Seydoux (@camilleseydoux) dňa 19 marca 2016 v 5:32 PDT

Po Paríži nasledujúca zastávka New York @rogervivier

Fotografie zverejnenej Camille Seydoux (@camilleseydoux) dňa

o včera večer nosiť @maisonvalentino a samozrejme taška @rogervivier Ďakujem @natacha_maillard @alexandrinepiel za to, že sa cítim krásne

Fotografie zverejnenej Camille Seydoux (@camilleseydoux) dňa

Uvidíme sa dnes večer moji priatelia Poďme oslavovať moju zbierku #camilleseydouxforrogervivier @rogervivier

Fotografie zverejnenej Camille Seydoux (@camilleseydoux) dňa

SPOJENÉ: Váš nákupný sprievodca pre najlepší Petite Jeans Out There

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 7

map