Alicia Silverstone vysvetľuje, prečo bola naštvaná s Cherovými kostýmami na clueless

V našom čestnom názore, bezradný je jedným z najznámejších, najsmutnejšie a najznámejších, najviac večne šikovných filmov v histórii. To znamená, že Cher Horowitz, ktorú hrá Alicia Silverstone v kultovej klasickej hudbe v roku 1995, je jej prenasledovaný štýl (a bude aj naďalej) navždy imortalizovaný ako módna ikona (v súčasnosti je vysielaná na Netflixe, FYI). Zodpovedajúca žltá kostra, ktorú si jej vybral šatník? Červené šaty (“nerozumiete, to je Alaïa!”)? Ten malý biely Calvin Klein? Jej najviac schopný šofér? Je to všetko, tak dobre.  

Ale v čase natáčania sa jedna osoba, ktorá si myslela, že niečo z módy je sama Silverstone. “Spomínam si, že som to naozaj naštvalo,” priznáva Silverstone, keď sme o nej odhalili oblečenie. “Bol som taký mladý, v tom čase som pracoval ako herečka len dva alebo tri roky a nerozumiem tomu, prečo bolo toľko kovania.” “Prečo sú tieto šaty tak dôležité ?!” Bol som naštvaný Monou Mayom, o ktorej som si myslel, že je zlý, pretože na mňa vždy kričala o oblečení. “

bezradný - Date Look With Christian

Pre jej prvé rande s mladým chlapom zo školy si Cher vybrala biele mini oblečenie druhej kože, ktorá vyvolala otázku od jej otca: “Čo to sakra je?” Cher: “Šaty.” Otec: “Hovorí kto?” Cher: “Calvin Klein.”

Everettova zbierka

SÚVISIACE S DÁRKAMI: Alicia Silverstone prúžky pre PETA kampaň “Ja by som ísť Naked Than Wear Wool”

Silverstone hovorí, že musí vydržať niečo ako 67 výmenných zmien, čo znamenalo nespočetné vybavenie. Ale to nebolo, kým bol film uvoľnený, keď pochopila dôležitosť módy vo filme. 

“Môžem to všetko povedať [o Mone May], pretože sme veľmi dobrí priatelia a myslím, že je skvelá a ja ju milujem,” hovorí Silverstone. “Oblečenie zohralo takú dôležitú úlohu a ja som bol tak ohromený a povedal som jej:” Ste tak dobrý, ľutujem, že som vás tajne nenávidel celý čas. ” Silverstone sa smeje a potom ho vezme späť. “Ani v skutočnosti, ale viete, nepokojil som so všetkou pozornosťou na oblečenie, pretože to bolo vyčerpávajúce, keby museli chodiť na všetky tie hlúpe kovania!”

Vtedy, vo veku 18 rokov, móda jednoducho nebola prioritou hviezdy. Hovorí, že je to “tomboy”, “úplný opak módnej ikony”, s uniformou mimo službu, ktorá pozostávala z tričiek, potu a tenisiek. “Len som nevenovala pozornosť všetkým týmto veciam,” hovorí jednoducho. “Len som to nedostal.” To sa však zmenilo. Teraz sa naozaj oblieka.

“Len v poslednej dobe som bol ako,” Ach, chcem byť žena, “Silverstone sa smeje. A keď sa opýtala, ktorý z Cherrových šiat, ktoré dnes nosí, volá tie slávne šaty Alaïa. “Ale milujem všetky kostýmy, všetci vyzerali skvele a myslím, že je úžasné, keď ľudia hľadia na Cher alebo sa zdobia ako ona – to je lesk Mony May a Amy Heckerlingovej.”

bezradný - Cher's Black-and-White Workout Gear

Cher nosí jeden z jej podpisov vyzerá v priebehu P.E: nádrž vrstvená cez tričko. “Rád by som len povedal, že telesná výchova v tejto škole je hanbou,” hovorí. “Chcem povedať, že stáť v línii po dobu štyridsiatich minút je sotva aeróbne efektívne. Pochybujem, že som vyčerpal kalórie v gumičke bez starostlivosti.”

Everettova zbierka
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 61 = 68

map