Ariana Grandeová debutuje s novým hlúpym pohľadom na jej prehliadku neohrozených žien

Ariana Grande Tour Outfits - LEAD
Kevin Mazur / Getty

Andrea Cheng

Február 06, 2017 @ 14:00

Zoznámte sa s novým Ariana Grande. Pre ňu Nebezpečná žena svetovej turné, ktorá začala v piatok vo Phoenixe v Arizone a bude prebiehať až do 17. júna v Taliansku, princezná princezná zbavuje bežné konštanty na pódiu (aj keď nie úplne, nebojte sa, jej vysoký pony je stále tam) viete, flirtované sukne, roztomilé, dievčenské estetické – a našiel nový vzhľad streetwear.

“Ide o vytvorenie dospelého Arianu, ktorý sa vdáva za siluetu s tým, čo sa deje v móde práve teraz, takže veľkou témou je športové oblečenie – všetko je nadmerné, všade sú popruhy a chladný hardvér,” hovorí návrhár Bryan Hearns, stylista Law Roach, ktorý vyzdvihne dve z piatich vyhliadok na turné. “Je to určite ostrý, je to viac dospelý, ale stále hravý a mladý.”

Porovnáva svoj nový štýl s Rihannou, atmosférou, ktorá je oveľa chladnejšia a uvoľnená, v porovnaní s niečím “hotovo”. K dispozícii sú športové topy v štýle štýlových nohavíc, ktoré pripomínajú TLC v 90-tych rokoch (aká je jej nová výhodná silueta), monochromatické oblečenie v neutrálnych odtieňoch (väčšinou biela, šedá a čierna) a zmes vrúbkovaných štítkov, Balenciaga, Off-White a Vetements. “Dokonca aj spôsob, akým je hudba rezaná, je veľmi odlišná,” pokračuje Hearns. “Nie je to ako originálne piesne, je to viac pasce. Je tu dobrý mix.”

To, čo rozhodne chcel vyhnúť: vysoko lesklé flitre, prekrásne vyzdobenie – v podstate akúkoľvek formu blata, ktorá sa zvyčajne vyskytuje v tradičnom oblečení. Pozastavuje sa. “No, tam je jeden pohľad, kde má na sebe obrovský diamantový nátrubok,” hovorí. “Ale je to veľmi elegantné – skutočne moderné.”

VIDEO: Ariana Grandeová Nebezpečná žena Tour Looks

 

Hovorí o otvorenom vzhľade, ktorý bol kývnutím na jej starú estetiku. Inšpirovaná Audrey Hepburnovou, vzhľad je vybavený vysokým krkom s krátkym výstrihom, ktorý je umiestnený na vrchole – vzhľad, ktorý navrhol deň pred predstavením. “Zobral som deň predtým a bolo nám povedané vytvoriť nový vzhľad,” hovorí Hearns. “Spal som štyri hodiny, bolo to stresujúce, ale bolo to vzrušujúce, bolo to úžasné.”

Z náčrtu na javisko pozri Grandeho Dangerous Woman, nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map