Ashley Graham hviezdy v športovej kampani pre Forever 21 je nový Plus-veľkosť Activewear Line

Nová linka Activewear značky Forever 21 prišla a kolekcia je sprevádzaná krásnym a známym modelom tváre Ashley Graham.

Označenie včera oznámilo pridanie radu k svojim ponukám s veľkou veľkosťou a vydalo kampaň Grahamovej fotografie, na ktorej je zobrazená športová podprsenka s mramorovou potlačou so zodpovedajúcimi mramorovo-čiernymi capri leggings. V počiatočnej zbierke sa nachádzajú aj legíny z okuliarov, zipsové predné športové podprsenky, mikiny v rôznych štýloch a veľa roztomilých topánok. Najlepšia časť? Všetko príde pod 30 dolárov a všetko je k dispozícii na forever21.com a v obchodoch. 

SÚVISIACE: Plus-Size Model Ashley Graham chce byť “Curvier Verzia” Heidi Klum

Nie je žiadnym prekvapením, že by maloobchodník klepol na Grahama na fotku – model na požiadanie, ktorý sa minulý rok zúčastnil na piatich časopisoch, a predstavoval sa za neslávne známu reklamu, ktorá sa objavila v roku 2015 Šport ilustrovaný Vydávanie plaviek. A začať ju v roku 2016, ona bola len pomenovaná Forbes30 za 30 Umenie a štýl. Hovorte o chvíli. Tu je vidieť viac krásy v budúcnosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 4

map