Ashley Graham na 3 šaty Každé zakrivené dievča potrebuje v jej dlažbe práve teraz

Ashley Graham - February 12, 2016 LEAD
Andrew Toth / Getty

Jennifer Ferrise

13. októbra 2016 o 13:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak sa pýtate Ashley Graham, žena nemôže mať príliš veľa šiat. To však neznamená, že by sa urobila akákoľvek zmena alebo bez ramien.

“Skôr než si kúpim šaty, vždy sa pýtam niekoľkých otázok,” hovorí Graham. “Po prvé, kde budem nosiť toto? Potom ju môžem nosiť niekoľko krát? A čo je najdôležitejšie, je to pohodlné? Niečo môže byť šikovné a elegantné alebo vydatné a módne, ale ak to nebude pohodlné, z toho nebudete mať veľa využitia, “dodáva.

Supermodelka sa obrátila na dizajnér tiež hovorí, že budovanie kolekcie go-to siluety je najlepšia vec, ktorú môžete urobiť pre vaše rušné ráno. “Zjednodušuje sa vaša rutinná príprava,” hovorí Graham. “S šaty sa mi páči, že nemusíte premýšľať príliš tvrdo, aby si dal dohromady skvelý odev – stačí pridať nejaké úžasné doplnky,” hovorí.

Ale v konečnom dôsledku zostať choosy, keď nakupujete. “Správne šaty vám môžu cítiť silné, trendové alebo uvoľnené, ale vždy stále ženské,” hovorí Graham. “A ak nechcete, už nikdy nemusíte nosiť nohavice.”

Pokračujte v čítaní, aby ste videli tri štýly, ktoré Graham hovorí, že sú hodné vášho priestoru pre skriňu. A pre viac od supermodelka, pozrite sa na jej “Veľký štýl nemá veľkosť” stĺpec v V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

VIDEO: Ashley Graham Rocks the Runway

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 28

map