Ashley Graham odštartuje druhú Curvy Swim kolekciu s plavkami pre všetkých

Ak ste niečo ako ja, čakáte na teplé počasie s núteným dychom. Iste, je to ešte zima a veľká snehová búrka má zasiahnuť severovýchod, ale to neznamená, že gal nemôže snívať o tom, čo bude športovať tento rok v lete na pláži.

No, už nesníme! Ashley Graham práve vydala svoju druhú zbierku kapslí pre plavky pre všetkých a musím povedať, že stojí za to čakať. “Vždy začínam premýšľaním o štýloch, ktoré by vyzerali skvele na ženy rôznych tvarov,” vysvetľuje Graham. “Pre túto zbierku som bol tiež inšpirovaný miestnym vkusom Puerto Rico [kde bola kampaň natočená] a chcela by sa do toho zapracovať aj táto atmosféra.”

S nádhernými výtlačkami, elegantnými maillotmi a sexy bikiniami je pre každú dievča niečo. “Mali sme toľko dopytu po rozšírení rozsahu veľkosti, takže táto kolekcia začína na veľkosti 6 a beží na 22,” hovorí. Pokračujúc v poslaní inkluzívnosti, Graham tiež považoval ženy všetkých vekových kategórií za svoje návrhy. “Žena Ashley Graham x Swimsuits for Every je istá, šťastná a povzbudzuje ostatných, aby boli ich najlepšie sebou,” hovorí Graham. “Objavte svoju postavu a noste to, čo vás najviac vyhovuje. Prijatie vášho tela je osobnou cestou a nestane sa cez noc.”

Pozrite sa na Grahamov obľúbený oblek, bikiny Guapa (zobrazené vyššie) a prejdite nadol a pozrite si niektoré z našich obľúbených záberov z kampane. Nakupujte zbierku dnes na stránke swimsuitsforall.com.

Ashley Graham Swim - SLIDE 3
zdvorilosť
Ashley Graham Swim - SLIDE 6
zdvorilosť
Ashley Graham Swim - SLIDE 2
zdvorilosť
Ashley Graham Swim - SLIDE 5
zdvorilosť
Ashley Graham Swim - SLIDE 1
zdvorilosť
Ashley Graham Swim - SLIDE 4
zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − = 85

map