Ashley Nell Tipton predstavuje veľmi očakávaný súkromný štítok

111617_ashley_nell_tipton_launch_lead
Trevon James

Lashauna Williams

22. novembra 2017 @ 5:00 hod

Je tu niečo o Ashley Nell Tipton. Ona zvládla TV reality Projektová dráha, masovú spoluprácu s JCPenney a vytváranie štýlu, ktorý je vlastný. A to nie je všetko.

VIDEO: Plus-Size Date Night vyzerá inšpirovaná Ashley Graham

 

Čakali sme na tento talent, aby sme spustili vlastnú kolekciu menákov a nakoniec prišla chvíľa, keď sme všetci čakali! Tipton práve spustila vlastnú súkromnú značku, ktorá obsahuje množstvo kusov, ktoré sa dobre dotýkajú vášho existujúceho šatníka. 14-dielna kolekcia obsahuje základné náležitosti, ako sú košele a tričká. Ale pre tých, ktorí chcú trochu viac okraja, je tu aj niečo pre vás.

TÝKAJÚCE SA: Ashley Nell Tipton Len vyrobené Prispôsobenie vášho šatníka pád oveľa jednoduchšie

Myslite na čisté plné sukne, grafické šaty a momentálne bikerové šortky s čipkou (ideálne pre vrstvenie pod sedmokrásky alebo minidressy). Pozrite sa tiež na tri štýly okuliarov a 24 (áno, 24) šperkov. Všetko sa pohybuje od 24 do 99 USD. V tomto cenovom bode. možno budete chcieť zmätok a kúpiť niekoľko kusov.

Prejdite dole a pozrite sa na niektoré z našich obľúbených položiek a nakúpte si kompletnú zbierku na adrese ashleynelltipton.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map