Boob Blazers sú ďalší trend, ktorý sa chystá vybuchnúť

kostice Trend Dion Lee Blazer
Frazer Harrison / Getty Images

Alexis Bennett

Marec 07, 2018 @ 10:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Už niekoľko rokov sa obliečky a šaty premenili na hviezdy niektorých z najväčších ulíc a vzhľadu červených kobercov. Ale trend exponovaného spodnej bielizne začína mať trochu skromnejší obrat. Namiesto preplnenia dráh s kúskami peek-a-boo / spodná bielizeň, dizajnéri redistribuujú sexuálnu príťažlivosť do nepriehľadných textílií pomocou exponovanej spodnej bielizne. To je pravda, že kovová časť podprsenky, ktorá vás pravdepodobne otravuje, sa rýchlo stáva hrdinou módy.

VIDEO: 6 investičných kusov, každá žena by mala vlastniť

 

Prečo? Pretože to môže mať niečo ako nudné rolák a premeniť ju na najsexivejšiu vec, ktorú ste kedy vlastnili. Dion Lee nám ukázal, ako sa to deje, a bolo dokonca niekoľko blejzrov (pravdepodobne nie tak vhodné pre prácu) s podčiarknutými prsami.

JP Yim / Getty Images

Kožené trenčové kabáty dostali aj sexy človeka v Alexander Wang. Nina Ricci, Helmut Lang, Off White – zoznam návrhárov na palube s trendom underwire pokračuje ďalej. Ale nebudeme vás nudiť. Preskočme na zábavnú časť a nakupujeme tento trend nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map