Cara Delevingne Stylisti odhaľujú príbeh za jej samovražedné Squad Promo vyzerá

cára Delevingne Suicide Squad Style - Lead 2016
Michael Stewart / WireImage; JUSTIN TALLIS / AFP / Getty

Andrea Cheng

5. augusta 2016 @ 9:00 hod

Cara Delevingne mala vždy módu. Myslím, poďme, bývala supermodelka. Nevláda móda by bola zločinom, hlavne keď je supermodelka múza jedného Karla Lagerfelda. A aj keď obchodovala s Burberry Suicide Squad filmové plagáty, módne týždenné dráhy pre premiéry s červenými kobercami, je utešujúce vedieť, že úplne nezanechala módu úplne (alebo jej požehnané odvážne obočie, vďaka bohu).

Jediným hlavným rozdielom je, že krása It-Britu poklepala na gitaristov Rob Zangardi a Mariel Haenn, dvoch najsilnejších stylistov v Hollywoode (ktorí tiež obliekajú Jennifer Lopez, Rachel McAdams a Gwen Stefani), aby ju vzali štýlu na ďalšiu úroveň. A doručili. Pre Suicide Squad propagačné turné, Zangardi a Haenn vytvorili módny scenár, ak budete s každým z Delevingneho vzhľadu, ktorý nielen vzdáva poctu svojmu on-screen charakteru Enchantress, ale aj referenčným stylistickým poznámkam z 60., 70. rokov a , 90s.

“Najmä s týmto filmom nám dali viac príležitostí byť trochu vzdornejšími, avantgardnejšími, vyššou módou,” hovorí Zangardi. “Hrali sme s textúrou, vrstevnatosťou a chceli sme sa pridať k téme” superhrdiny “bez toho, aby sme boli príliš doslovní.”

Čierna čipka s čiernymi čipkami a sieťami sa prelínajú v podobe sexy sladkých šatiek s babydoll, rukávmi s drahými obliekanými šatami, jarmo úzkeho kombinéza a pruhovitými priehľadmi. Ale hrdina kus jej štýlu pruh? Stehno-vysoké topánky Louboutin, ktoré dali každému vzhľadu špičku (leto 90 stupňov temps, byť zatraceně).

“Hrali sme so siluetami a farbou, ale vždy sme sa vrátili k svojmu zvláštnemu osobnému štýlu,” pokračuje Haenn. “Vždy sme chceli zachovať to, čo je dôsledné, ale to, čo sme o ňom radi, je, že je ochotná vyskúšať všetko.”

Od pastelových nohavíc Camo až po splietané vystrihnuté šaty, držte si rolovanie, aby ste si prečítali príbehy za každým Delevingne Suicide Squad prom vyzerá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map