Celebrity nemôžu prestať nosiť tento up-and-coming štítok na červenom koberci

TK
Hollywood To You / Star Max

Lashauna Williams

30. mája 2017 @ 19:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vyšívanie, čipky a zamat, oh moje! Pozeráme sa na červený koberec ako inšpiráciu pre náš špeciálny príležitostný štýl a so svadbou, promóciou a plesom sa na nás stretneme, našli sme perfektnú značku slávneho celebu. Spoločnosť Rasario, ktorá bola založená v roku 2012 dizajnérom Rasida Lakoba, je najnovšou hollywoodskou značkou go-to luxury.

VIDEO: Nakúpte Sandále 50 dolárov Gal Gadot Wore na Wonder Woman premiéra

 

Aubrey Plaza, Tracee Ellis Rossová, Katy Perryová a Hailee Steinfeldová na koberci zažiarili v elegantných druhých kožených šatách, ktoré dokonale odrážajú svetlo. Charlotte Le Bonová cukroví perfektne zarámovala jej tvár a zdôraznila jej golierovú kosť. Katy Perry mala podobný štýl, ktorý tu môžete zakúpiť. Počas návštevy Lily Collinsovej Ellenová výstava bola hviezdou čiastočne kvôli jej dokonale šikovným švábovým šatám dizajnovým domom. Janelle Monae ukazuje svojim vražedným nohám, keď opúšťa SUV.

Morálna tu je, že bez ohľadu na zvláštnu príležitosť, Rasario má dámy pokryté. Ak chcete získať nápady pre vašu ďalšiu udalosť (alebo nakupovať na dostupný vzhľad!), Prejdite nadol a pozrite si naše obľúbené položky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 + = 78

map