Cherry Bombe Kerry Diamond na vytvorenie protestného trička pre ženský marec

Kerry Diamond sa nepodarilo navrhnúť takmer vypredané tričko žien v marci, chcela len nosiť jedného na pochod, ktorý hovoril priamo k tomu, prečo chodila. Ale jej rovnako zmýšľajúci čitatelia potravín a časopis zameraný na módu Cherry Bombe, ktorú spoluzakladala, sa pre svoj grafický odpal divoká. Dostali sme sa s Diamondom na V štýle HQ hovoriť o tom, čo šlo do vytvárania tee a ako nosiť slogany cez vaše prsia je módna tradícia priniesla v plnej sile.

SOUVISLOSTI: Prvá dáma Michelle Obama o štýle, sociálnych médiách a najväčších výzvach, ktorým čelia dievčatá dnes 

Kuchynská záhrada Michelle Obamovej, ktorá získala prvotriedne umiestnenie na diamantovom tričku, začala rozhovor o zdravšom živote v USA a vyvinula sa do nej Poďme! Iniciatíva. Podporuje pridávanie väčšieho množstva ovocia a zeleniny, ako sú tie, ktoré sa pestujú na záhrade, späť do štátnych diét. Terajšia štruktúra Bieleho domu s rozlohou 2800 štvorcových stôp bola založená v roku 2009, ale stala sa stálym inštitútom práve vlani na jeseň. Diamond tvrdí, že jej tím obdivuje obetovanie Obamu za zdravšiu Ameriku, čo sa priamo vyrovná Cherry BombePresvedčenia. “Nie je to naozaj politické, ktoré chce ľudí lepšie jesť a byť zdravšie,” povedala. “To je niečo také Cherry Bombe predstavuje 100 percent. “

Podľa spoločnosti Diamond to bolo len prirodzené pre jej tím a “Bombe Squad” (to, čo nazývajú žartovnými čitateľmi časopisu), aby sa aktívne podieľali na ochrane žien a záhrady. Toto nie je ani prvýkrát Cherry Bombe začala rozhovor v politickej sfére. Ich “potravinový boj”, ktorý sa konal po voľbách na jeseň minulého roka, vyzvali ľudí zapojených do potravinového a sociálneho spravodlivého priestoru, aby hovorili o svojej práci a obavách. 

“Niektorí ľudia rozhodne vyjadrili politické názory, ale zamerali sa viac na križovanie križovatky potravín a sociálnej spravodlivosti, čo si myslím, že v tomto roku bude veľkou vecou.”

SÚVISIACE: Popoludní s ženami zbohatlí za ženským marcom

Tričko, podľa Diamondovho názoru, je menej skokom do politiky a viac pokračovaním toho, čo jej tím už urobil. A oni získali značné množstvo podpory vidieť na Instagram príspevok predstavovať Diamond s jej záchrannej mačky (“a neochotný model”) Dusty. Hviezdy ako Padma Lakshmi, ktorá povedala, že bude kupovať “desiatky”, si kúpila košele a tisíce ďalších žien sa jej páčilo (na poslednom počte 2 600 a viac). “Je to všetko, o čom veríme: Ženy. Mačky. Záhrada Bieleho domu. “

Kerry Diamond Women's March Shirt - Lead 2017
kerrybombe / Instagram

Diamond uviedol, že je zmysluplné, aby časopis, zasadený na križovatke potravín a ženskej módy, podporoval práva žien tým, že sa zúčastnil na Ženskom marci v D.C. “Práva žien, v prvom rade, a jedlo sú dve veci, na ktoré sme naozaj, naozaj veľmi záleží Cherry Bombe. Bol to spôsob, ako tieto dve veci spojiť do jedného košele. “

SÚVISIACE: 11 elegantných feministických tričiek, ktoré nosia teraz a navždy

Grafické odpaliská, dlhoročný favorit v móde, zaznamenali v uplynulom roku očividné oživenie, pretože najvyššie módne domy ako Dior a Prabal Gurung napĺňali svoje dráhy so sloganmi “Všetci by sme mali byť feministkami” a Susan B. Anthony cituje. Ale Diamond uznáva, že ich tričko nie je pre každého.

“Mnohí ľudia sa obávajú toho, že si tam umiestnia krk a nosia to, čo veria cez svoje hrudník, pretože práve teraz je to chúlostivá atmosféra,” povedal Diamond. “Ale nemôžete byť spokojní s tým, čo veríte. To je to, čo stojí za tričkom, a to je to, čo nás zaberá na pochod.”

SÚVISIACE: Všetko, čo ste chceli vedieť o marci žien, ale boli veľmi obávané

Cherry Bombe daruje 5 dolárov z každého predaja tričiek do Women’s March Fund. Každé tričko je vyrobené v Amerike v malej spoločnosti v LA. Viac informácií o zakúpení trička nájdete na cherrybombe.com.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 9 = 1

map