Choď do Lauren Conrad’s Sunkissed Bachelorette Party v Mexiku

lauren Conrad's Bachelorette Party
Instagram / laurenconrad

Kelsey Glein

23. júna 2014 @ 13:14

Počas víkendu Lauren Conrad slávnostne oslavovala večernú večierku. Nevesta, ktorá mala byť v čele s Cabo San Lucas, Mexiko, s jej najbližšími kamarátmi na víkend len pre dievčatá na slnku pred jej nadchádzajúcimi svadobnými sviatkami s Williamom Tell.

Našťastie, Conrad a jej priatelia zdokumentovali bash na Instagram pridaním hashtag “#donttellmrtell” do ich snaps, čo nám dalo zážitok na slávnosti. Zdá sa, že dámy majú zábavu a módny čas pri oceáne, pričom sa držia v súlade s pravidlami Conradovej bachelorette party etikety. Okrem úderov do bazéna a striekajúceho sa v oceáne sa tiež zastavili vo Florine Farm, 10-akrovom údolnom farme, známej pre svoju kuchyňu z jedálneho lístka, a zasiahli slávny nočný život mesta. Čo víkend nádherných spomienok!

Nemôžeme čakať na Conradovu svadbu, ktorá je určite naplnená niektorými veľkými Pinterest-hodnými momentmi. Medzitým si pozrite všetky najlepšie fotky Instagram z víkendového víkendu Lauren Conradovej v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 + = 86

map