Cieľ debutuje o novú ženskú ženskú módnu líniu a je naozaj roztomilý

terč a New Day
Zdvorilosť

Stephanie Trong

16. augusta 2017 @ 18:30

Časť toho, čo robí cieľový beh tak príjemným, je šanca vyskočiť oddelenie odevov na nečakané módne skóre. Zvyčajne je to niečo zo slávnej spolupráce megabrandov s špičkovými dizajnérmi – prehĺbené okuliare Lanvin so štvorcovým rámom a ostré rezanie hliníkových blúziek stále drží miesto v našej týždennej rotácii šatníkov – alebo to môže byť časť jeho nedávneho partnerstva so štýlom webových stránok Who Čo nosiť.

VIDEO: Ako cieľ služby YouTube Star Shops

To sa chystá zmeniť so spustením nového dňa, alebo A.N.D., vlastnou podnikovou líniou obuvi, príslušenstva a odevov pre ženy. Kolekcia je oveľa trendnejšia ako Mossimo alebo Merona (obe sú postupne vyradené), ale nič sa nezdá byť príliš zložité, aby sme sa vyhnali pre hviezdy, ktoré nie sú v uliciach medzi nami. “Značka obsahuje kombináciu módnych dopredných kusov a aktualizovaných základov pre veľkú hodnotu, ktoré skutočne predstavujú moderný Tar-zhay,” hovorí Mark Tritton, výkonný viceprezident a hlavný obchodný dôstojník pre Target.

Sme obzvlášť prijímaní s ľubovoľným prepracovaným plachtou – je to modré pinstripe tlačidlo s rukami cha-cha, ktoré by mohli ľahko ísť z kancelárie do nedeľného brunchu – a glen plášť oblečenie a tie-predné nohavice sú tiež inteligentné stávky pre spadnúť. Ceny sú v obvyklom (a veľmi uskutočniteľnom) rozsahu Target – od 8 do 49,99 USD – a 100 štýlov bude k dispozícii vo veľkostiach X až 4X a 14W až 26W.

Výrobky debutujú v obchode a on-line od 27. augusta, pričom v nasledujúcich niekoľkých týždňoch sa uskutoční širší výber. Zatiaľ si pozrite niekoľko z nižšie uvedených vyobrazení. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 83

map