Dešifrovať kód oblečenia: Čo nosiť pre každý typ svadby

Čierna kravata, semiformálna, koktailový odev – všeobecne poznáte vŕtačku s kódom svadobných šiat. Ale v týchto dňoch, páry sú tradície tým, že stále viac kreatívne s odevmi žiadosti. Zatiaľ čo to znamená, že by ste mohli mať viac slovo v tom, čo sa môžeš nosiť, môže to tiež viesť k veľkej hlave-škrabanie, keď sa rozhodujete, čo (a čo nie) nosiť. Zlomiť to, V štýle dať dohromady skvelú galériu wow-’em svadobný hosť vyzerá plus zrútenie novej etikety pre svadobné šaty kódy z tradičného oblečenia na čokoľvek ide druh shingdig. PS: Pokiaľ to nie je požadované, stále nie je v poriadku nosiť na svadbu biele!

Biela väzba

Najformálnejšia zo všetkých udalostí (myslím na kráľovské lopty a veľkolepé večere), keď výzva vyzýva na bielu kravatu, znamená to bunda so smotanou, bielu vestu, bielu mašinku a rukavice pre chlapcov! Pre dámy, zavolajte svojho stylistu! Čas na formálne Oscar-hodné, staré hollywoodske šaty.

atlas Gown
Zdvorilosť
Monique Lhuillier
$ 3.995

NAKUPUJ TERAZ

Čierna kravata

Tradične sa akcie Black Tie konajú vo večerných hodinách a ako také budú zaznamenané na pozvanie. Myslite si formálne, upscale a dlhé a luxusné! Zatiaľ čo niektoré moderné požiadavky Black Tie umožňujú kratšie šaty s luxusnými detailmi, ako sú flitre alebo perá, je vhodné držať sa dlhšie. Pre pánov, smotan a svieže, čierna mašinka sú spôsob, ako ísť!

flitr Gown
Zdvorilosť
Kolekcia Rachel Zoe
$ 595

NAKUPUJ TERAZ

Čierna kravata je voliteľná

Najpravdepodobnejšia vecná udalosť, ale nie vždy, Black Tie Nepovinné pozvanie vám dovolí trochu viac zhovievavosti v oddelení smokingu – pre chlapcov, je tiež vhodný tmavý oblek. Pre dámy, dlhé šaty alebo formálne čaj-dĺžka šaty funguje. Kým budete mať tendenciu nosiť čierne, môžete ísť jasnejšie alebo odvážnejšie, kým nezaťažíte nevestu. Zvýšte svoj vzhľad odvážnymi klenotmi a podpätkami!

tulipán Hem Dress
Zdvorilosť
Bardot
$ 149

NAKUPUJ TERAZ

Semi-formálne

Denný čas diktuje najlepší prístup k semi-formálnym svadobnému šatníku. Na večer sa rozhodnite pre tmavší oblek a koktejlové šaty v tmavom odtieni a zaujímavé textúry. Pre deň, bavte sa s ním! Môžete oživiť váš oblečený vzhľad s jasnými farbami a látkami. Pre chlapcov, semi-formálne výzvy na oblek a kravatu. Pri dennom semi-formálnom obleku sa chalani nemusia držať s tmavými, vážnymi odtieňmi – svetlošedá alebo opálená funguje rovnako dobre.

leilani Dress
Zdvorilosť
Saylor
$ 264

NAKUPUJ TERAZ

Slávnostné Chic

Slávnostné Chic znamená farbu a vzory. Objavte “slávnostné” a prejdite s odvážnymi, jasnými farbami alebo kvetinovými a grafickými vzormi. Slávnostné výzvy na vaše najlepšie príslušenstvo, aj keď, ako pôsobivý pár náušnice alebo zabijak podpätky (alebo oboje!). Pre chlapcov modrá smokingová bunda s čiernymi klapkami alebo sametovou bundou hovorí: “Hej, ja som tu aj na tanec!”

kvetinový Lace-Up Shoulder Dress
Zdvorilosť
pamiatka
$ 195

NAKUPUJ TERAZ

Beach Chic

Šaty najlepšie – ale šaty na piesok! Vzhľadom na podlahové krytiny, vyhlásenie ploché sandále budú najvhodnejšie. (A štýl získava dvojité body za to, že je pohodlná – môžeš povedať, že si tancuje noc?) Pre dámy ísť so šatkou v ľahších látkach, šaty maxi alebo hi-low hemline a prinesieš šál na nočné noci , Pre pánov je letný oblek v posteľnej bielizni perfektnou voľbou. A pokiaľ nie je uvedené inak, nie je potrebná žiadna väzba.

kvetinový Ruffle High/Low Maxi Dress
Zdvorilosť
Eliza J
$ 168

NAKUPUJ TERAZ

Fancy Farm

Sviatočné svadby od farmy až po vidličku sú v dnešnej dobe ničím výnimkou, takže vynechajte džínsoviny a diamanty a rozhodnite sa pre svoj najkrajší vzhľad. Pre chlapcov spárujte sako alebo šedý oblek s kontrolnou košeľou a podväzkami a roztrhajte Brooklynskú fedoru pre tú atmosféru “Hudson Valley Chic”. Pre dámy bude mať dopad maximálny šaty alebo krátke číslo kvetinového šifónu. Ale udržujte si to aj naďalej – hovoríme tu o možných podlahách a trávnatých trávnatých plochách – s tyčinkou s klinom, ktorá vám dá výšku mínus nebezpečenstvo výpadu.

vystrihovačka Printed Dress
Zdvorilosť
Jason Wu
$ 595

NAKUPUJ TERAZ

náladový

Čo pozval ten pozvaný? Úchvatný by mohol znamenať, že sa objavíte vo svojom vnútornom charaktere Cirque De Soleil, kým iný by mohol znamenať “farbu opotrebenia.” Vezmite podnety z miesta a pozvánky, možno to je záhradná večera, vybuňte jasné kvetinové číslo a skvelý fascinátor! záležitosť sa koná v klube? Nosiť komplikovane zdobené LBD, ale udržať lem dlžka PG-13. Keď sa všetko zlyhá, skontrolujte s nevestou, aby sa ubezpečil, váš vzhľad je na cieľ.

Monoliet embellished chiffon mini dress
Zdvorilosť
Ihla a niť
$ 425

NAKUPUJ TERAZ

Dressy Príležitostné

Ak to nie je požadované, povedali by sme, že je stále najvhodnejšie nechať džínsy doma. Využite túto príležitosť na to, aby ste nosili ten roztomilý podprsenku alebo kombinézu, veľkú spojku a pár pôsobivých podpätkov alebo šnurovacie gladiátorové sandále. Pre pánov, nikdy nie je príliš šaty, aby ste nosili skvelý bielizeň na plátno cez ostrú bielu alebo kontrolnú šatku a nohavice – a žiadne tenisky! Je čas vyhnúť sa motorovým mokrom, pánom.

vojnové loďstvo Jumpsuit
Zdvorilosť
pamiatka
$ 175

NAKUPUJ TERAZ

Kódexové karty

svadobné Dress Code
Zdvorilosť

Pozor na nevestu! Hľadáte roztomilý malý príplatok, ktorý by vás mohol zasunúť do obálky svadobnej pozvánky? Katie Fischer Design vytvára tieto zábavné a jedinečné karty s oblečenými kódmi, ktoré informujú svojich hostí o tom, čo sa majú vo vašom špeciálnom dni obliecť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 61 = 65

map