Dream šperky Capsule: Alison Lou oslavuje plánované rodičovstvo

Fakt: Keď som začal písať tento kúsok, bolo to niečo úplne iné. Pôvodný článok mal byť o elegantných nových smaltovaných kapelách, ktoré minulý týždeň debutovala módna továreň – obľúbená značka šperkov Alison Lou. Prečo ich milujeme? Jedno slovo: MOŽNOSTI. Prichádzajú v 14 farbách, vrátane dvoch novopostavených, čakajúc na to – MARBLE.

S nadšením môžem konečne oznámiť svoje smaltované kapely, ktoré sú k dispozícii v 12 farbách smaltu, v čiernom alebo bielom efekte MARBLE av malých, stredných a veľkých! HAPPY STACKING �� ���� Prepojenie v bio a v obchode ����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou ALISON LOU ™ (@alisonlou)

A kým sme na tému možnosti…

♀️��♀️��♀️ Sme nadšení, že konečne ohlásim zbierku kapsúl #GIRLPOWER, kde bude 30% z predaja venovaných Plánovanému rodičovstvu �� Online a už teraz! ♀️��♀️��♀️link v bio!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou ALISON LOU ™ (@alisonlou)

Kráľovná spolupráce, Alison Chemla, úplne prekonala, keď dnes, len niekoľko dní po spustení týchto beauts, oznámila skutočne špeciálnu zbierku kapsúl okolo Planned Parenthood. 

“Ženy sú budúcnosť a práva žien v roku 2017 by už nemali byť otázkou. Stojím v plánovanom rodičovstve, pretože strácajú federálne financovanie. Myslím si, že je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým pomôcť im aj naďalej robiť ťažkú ​​prácu pre zdravie žien všade, “hovorí Chemla V štýle.

VIDEO: 8 spôsobov, ako premeniť svoju prácu Pozrite sa do party oblečenie

Tri zberná kolekcia obsahuje náušnice, náhrdelník a čapik, ktoré hrdo zobrazujú symbol pre ženy v ružovej Planned Parenthood. A aby zbierka kapsúl bola oveľa lepšia, 30 percent výťažku pôjde do organizácie. 

Naše myšlienky? Prečo nie byť šikovný, keď reprezentujete príčinu, ktorú milujete. 

SÚVISIACE: Scarlett Johansson zdieľa príbeh osobného plánovaného rodičovstva

Nakupujte zbierku na alisonlou.com dnes.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map