Dreamy Boho šaty, ktoré môžete rewear celé leto dlho

TK
Timur Emek / Getty

Alexis Bennett

27. júla 2017 @ 18:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Kto nemá rád pekné šaty? Dokonca aj vtedy, keď nie ste v dievčenských veciach, dámske vzory urobia chladné vyhlásenie vedľa robustných tenisiek a vrstvené nad základné tričko. A nezabúdajte na to, ako chladné šatky vypadajú spárované s uvoľnenými džínsy. Mäkké stretnutie-hrubý combo je jednoduchý spôsob, ako okamžite vyzerať štýlovo.

Navyše hádzanie šikovných šiat vás bude mať pocit, že ste na dovolenke, aj keď ste neopustili celé mesto celé leto. Najlepšia časť o sviežich šatách: Môžete ich udržiavať v rotácii aj po skončení leta. Všetko, čo potrebujete, je pevné kožené bundy, ktoré dodávajú dotykovým postojom dámske šaty.

VIDEO: Ako získať Boho elegantný vzhľad

 

Zhromaždili sme naše najobľúbenejšie boho šaty pred sebou. Pokračujte v posúvaní a vyhľadajte jeden, ktorý chcete pridať do vášho skrine.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − 62 =

map