Elizabeth a James pridávajú dve nové vône do svojej nirvanovej vône

Počas dlhého rozhovoru s Ashleym a Mary-Kate Olsenom o tomto septembrovom vydaní v septembri (na piatkových tlačových stánkoch) som mal v priebehu rokov veľa času diskutovať o vývoji svojho módneho podnikania. Jedna z vecí, ktorá ma najviac ohromila, bolo, že dizajnéri sa v poslednom desaťročí podarilo úspešne, aj keď si zachovali svoju nezávislosť. A to im dáva slobodu riadiť veci presne tak, ako to uznajú za vhodné, ako napríklad prinášať produkciu ich zbierky Elizabeth a James v tomto roku, alebo otvoriť Manhattanský obchod pre The Row, ktorý je veľa galérie pre moderné umenie a nábytok pretože je to obchodný priestor na oblečenie.

Ďalším príkladom ich schopnosti narábať s novými oblasťami – aj keď sú v súlade s ich víziou – je rozšírenie ich kolekcie vôní Nirvana tento mesiac s dvoma novými vôňami. Vône Nirvana Black a Nirvana White, ktoré sa stali obrovskými hitmi pre Sephoru, keď boli predstavené v roku 2013, sa teraz pripojí Nirvana Bourbon a Nirvana Rose. Zaujímavé je, že keď si vyberali prísady pre nové príchute, Olsens hovoria, že sa vrátili k niektorým z tých istých, ktoré ich pritiahli na prvom mieste.

Elizabeth and James Embed
Zdvorilosť

“Sme najdôslednejší ľudia,” hovorí Ashley so smiechom.

SÚVISIACE: Vstúpte do nádherného parížskeho príbytku Christian Louboutina

“Nie je to príliš ďaleko od miesta, kde sme boli s Black and White,” hovorí Mary-Kate. “Sú v tom istom nostalgickom svete. Zatiaľ čo Rose je skôr Rose de Mai essence, s trochou vetiveru, Bourbon má vanilkový tón, takže je to fajčiarsky, bohatší pocit. Bolo to pekné, keby sme mohli trochu hrať s farbou. Svet nie je čierny a biely, a tak otázkou bolo, ako by sme túto myšlienku vyriešili? Tieto odrážajú farebnú, hravú stránku života, predstavivosť a zábavu. “

A podobne, pridanie vôní, ktoré zreteľne vyvolávajú farbu, je dôležité, pretože prinášajú zmysel pre odrodu Elizabeth a James, ktorá sa rozšírila naprieč kategóriami z denimu na pleteniny v tejto sezóne. Ich celý sortiment je teraz viditeľný aj v novom obchode, ktorý otvorili v Los Angeles v The Grove minulý mesiac.

“Dôvodom, prečo sme začali s dvoma vonnými látkami, bolo, že chceme, aby ženy mali možnosti,” hovorí Ashley, “a teraz rozširujeme tieto možnosti.”

Nové vône prichádzajú tento týždeň online na Sephora.com a budú sa nachádzať v obchodoch od 19. augusta (85 dolárov každý pre fľašu s objemom 1,7 fl oz).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map