Eloquii vystupuje spolu s luxusným módnym návrhárom na jeseň

Ako keby Eloquii ako značka nebola dostatočne úžasná, maloobchodný predajca módov sa stále viac stáva známy pre niektoré z najlepších spolupracovníkov vôbec. Mali super úspešnú spoluprácu s Draperom Jamesom (to gingham!) Reese Witherspoona a potom s Teresou Missoni (ako elegantne!). A teraz sme nadšení, že len ohlásime ďalšie partnerstvo, tentokrát s návrhárom módy v New Yorku Jason Wu.

Wu, základňa v New York Fashion Week, obliekla niektoré z dnešných najlepšie oblečených žien vrátane Diany Krugerovej, Dakoty Johnsonovej, Emmy Stoneovej a dokonca bývalej prvej dámy Michelle Obamovej, takže nie je žiadnym prekvapením, že ho značka poklepala na jeseň roku 2018 kolekcie. Linka prichádza v perfektnom čase, pretože diskusia o inkluzívnosti v móde vyzdvihla v posledných rokoch dynamiku (konečne!). A Wu je nadšený, že prináša svoje módy väčšej skupine žien.

VIDEO: Jason Wu x ELOQUII Video

SÚVISIACE: Draper James a Eloquii sa práve nachádzajú na najkrajšej jarnej kapsule

“Eloquii je zameranie na navrhovanie pre zákazníkov ako prvé a oceňovanie ich dôležitosti sa vyrovná s vlastným,” hovorí Wu. “Úzko spolupracoval s tímom dizajnérov Eloquii, aby vytvoril kolekciu špeciálne pre svojich zákazníkov a prenikla do DNA domu Jasona Wu. Vždy som sa venovala oslave ženskej formy a teším sa na rozšírenie svojej práce v zbierke Eloquii x Jason Wu. “(Pozrite si jeden z krásnych kúskov Wu na náčrtku vyššie.)

SPRIEVODCA: Style Influencer Katie Sturino Tímy s Eloquii pre šikovnú, krivkovú kapsule

Očakávajte rôzne kúsky zo špeciálnych príležitostí oddeľuje a šaty, ktoré dokonale kombinujú estetiku Eloquiiho a Jasona Wu. “Milujeme prístup Jasona Wu k navrhovaniu krásnych šiat pre ženy, ktoré oslavujú ich silu a zmyselnosť,” hovorí Jodi Arnold, kreatívny riaditeľ spoločnosti Eloquii. “Táto kolekcia bez problémov spája zručnosti Eloquiiho s očakávanými dizajnmi Jasona Wu. vytvoriť elegantné, ale dostupné časti vo veľkostiach 14-28. “

Ak ste niečo ako my, budete bežať, aby si tieto istý-to-byť zberateľské kúsky prísť padnúť. Zatiaľ sa zaregistrujte na získanie exkluzívnych aktualizácií na adrese eloquii.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 7

map