Fall Trend, ktorý všetky štýly hviezdy nosia teraz

tk
Obrázky BG002 / Bauer-Griffin / GC

Alexis Bennett

25. júla 2017 @ 14.45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Celebrity sú vždy o krok napred v hre, pokiaľ ide o módu. To je dôvod, prečo si možno všimli, že už majú na sebe prvky, ktoré definujú pád, od štruktúrovaných topánok až po roláky. Zatiaľ čo tieto kúsky môžu znieť trochu nepríjemne počas letného počasia, je tu jeden trend, ktorý vás ponechá roztopiť. A to sú nohavice so širokými nohami.

Váhavý vzhľad vás udrží počas víkendových pádových dní, ale ponecháva dostatok priestoru, aby sa vaše nohavice počas leta nezlepšili na vašu pokožku. A nemôžeme nikdy povedať nie na nohavičky, ktoré môžete nosiť takmer všade. Šaty s širokou nohou nohavice sú mocný kus, ktorý by mala každá žena vlastniť vo svojej kancelárskej šatníku. A keď ich spárujete s teniskami a tričekom, môžu o víkendu urobiť príležitostné vyhlásenie o módnom preklade.

Olivia Culpo nám ukázala, ako sa to deje s džínsovým párom nadmerných nohavíc. Čiernu, čiernu rolák dokončila svoje oblečenie. Ale ak to znie príliš teplo na prichádzajúce horúce dni, vziať si od Jennifer Lopeza tága a spárovať si nohavice so širokým nohami so šatkou.

VIDEO: 3 spôsoby nosenia nohavíc s širokou nohou

 

Pokračujte a získajte náskok na trend a nakupujte tie najlepšie nohavice so širokou nohou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 63

map