Fast-Fashion Spot Celebrity sú tajne nakupovanie na

Pressed- Lead
Zdvorilosť

Kahlana Barfield Brown

Apr 30, 2018 @ 1:15 pm

Láska Zara a Topshop, ale cítite, že máte často rovnaké šaty ako všetci ostatní? No, máme pre vás ďalšie miesto s rýchlym módom. Je čas sa pozrieť na tlač. Celebrity ako Cardi B a Teyana Taylor už nakupujú nápadný malý obchod, ktorý vlastní uberová štýlová realistická hviezda a podnikateľ Rasheeda Frost. Vďaka dvom miestam – Phipps Plaza v Atlante a Gallerii v Houstone – obchod prináša množstvo vecí, od trendových koktejlových šiat a pohodového oblečenia na obuv a kabelky až po make-up od vlastnej kozmetickej línie spoločnosti Frost, Poiz.

“Tlačovina sa stará o ženy všetkých vekových skupín, veľkosti a každého rozpočtu,” hovorí Frost V štýle. “Ak prichádza babička so svojou dcérou a jej dcéra má svoju dcéru, to sú tri generácie, ktoré môžu vynechať dvere s niečím, čo im vyhovuje.” Často nájdete, že Frost pracuje na podlahe v jednom z jej obchodov – nehovoriac , poznamenal jednu z jej priateľov, vrátane Cardi B, Karrueche Tran, Teyanu Taylor alebo Serayah McNeill. “Mám rád, že sa v mojich obchodoch pomáhajú zákazníkom dať ich vzhľad dohromady a vystupovať mimo ich komfortnú zónu,” dodáva Frost. zákazníkom celebrít nižšie a choďte na webovú stránku, aby ste našli niečo aj pre seba.

VIDEO: ríše Star Serayah vysvetľuje, ako vystúpila na jej konkurze

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map