Fitbit získa najchudobnejšiu verziu vďaka Vera Wangovej

Na jednej strane dizajnérka Vera Wang je tvorca za najkrajšie svadobné šaty, ktoré si dokážete predstaviť – dievčenské sny. Na druhej strane je to výrobca chladných a pripravených na nosenie kolekcií, ktoré sú okamžite tmavé a zamračené a bez ohľadu na tvrdosť v obidvoch postojoch (pamätajte si jej “Ty ma chyť” tee?) A občas nositeľnosť (myslím: nadmerné proporcie a príliš dlhé rukávy).

Vo svojom najnovšom projekčnom projekte Wang zobral túto húževnatosť a spustil ju do novej kategórie: fitness trackers. Spojila sa so spoločnosťou Fitbit, aby spustila tri náramky, ktoré prinášajú okraj pohody dievčaťu do zariadenia na sledovanie kroku a spánku (konkrétne Alta tracker). Wang nahradil štandardný gumový pás Fitbitu s hrubými striebornými retiazkami na jednej zdvojenej obalenej koži na druhom a tretina, ktorá obsahuje prvky zo striebra a čiernej kože. 

Najlepšia časť? Jednoducho Vera Vera Wang x Fitbit kapely sú k dispozícii od 80 dolárov každý na kohls.com (Fitbit Alta tracker sa predáva samostatne). Pokračujte v posúvaní, aby ste si prezreli a nakúpili nové vzory.

SÚVISIACE: Verejná škola a Fitbit spolupracujú na nových dizajnoch

Vera Wang/Fit Bit - Embed 3
Zdvorilosť

Jednoducho Vera Vera Wang x Fitbit strieborný reťazec, 80 dolárov; kohls.com

Vera Wang/Fit Bit - Embed 2
Zdvorilosť

Jednoducho Vera Vera Wang x Fitbit kožený náramok, 80 dolárov; kohls.com

Vera Wang/Fit Bit - Embed 1
Zdvorilosť

Jednoducho Vera Vera Wang x Fitbit strieborno-kožený náramok, 80 dolárov; kohls.com

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 14 = 23

map