Gigi Hadid a 7 hviezdičiek dokazujú, že ročník grafických dizajnov je chladný na leto

grafický T-Shirt - GIGI LEAD
Thumbs42 / FAMEFLYNET PICTURES

Jonathan Borge

9. júna 2016 @ 7:45

Túžba nosiť oveľa menej príde oveľa častejšie, keď sa usadzujú dni leta, ale nie je potrebné zbaviť sa dobrého vkusu, keď odlepíte vrstvy. V skutočnosti, keď sa špičkové modely a hollywoodske obľúbené fanúšikovia začínajú hľadať, je tu jedna starodávna položka, ktorá víťazí pri spájaní know-how v šperkoch s praktickosťou odolnou proti potu: tričko.

Konkrétne sú to vinobranie, ktoré majú chvíľku, najmä tie s karikatúrnou grafikou, ktorá vyzerá, že by mohli pochádzať už v 60. rokoch minulého storočia a vzdať hold hlavným rockovým kapelám, ako je Rolling Stones, obľúbený Gigi Hadid (Pozri vyššie). Pre najnovšie výlety v západnom Hollywoodu s galským kamarátom Kendallom Jennerom chodník pravidelne vzal veci do svojich vlastných nožnicových rúk a rozsekal kus vysoko, premenil ho na vrchol plodín a spároval ho se sexy vysoko-pásovými čistými nohavicami.

Nemusíte byť hlavou banger, aby sa dostali na palubu s trendom, hoci. Olivia Culpo húpala tričko, ktoré ocenilo jednu z najobľúbenejších animovaných seriálov v televízii, zatiaľ čo Kourtney Kardashian si zachovala ženský okraj tým, že spája jej s čiernymi koženými bochami.

Nižšie, 7 hviezd demonštruje, ako majstrovsky štýlovať cenovo dostupné sponky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 + = 51

map