Hermès práve vytvoril celú skriňu pre vaše nohy

Pierre Hardy je jedným z mojich najobľúbenejších dizajnérov obuvi, a to ako pre svoju eponymnú líniu, tak pre kolekciu, ktorú navrhuje pre Hermès. Takže keď som bol pozvaný na rozhovor s ním (!) V Paríži (!) … no, viete si len predstaviť.

Získanie času s Hardym počas Parížskeho módy týždňa sa cítil zvláštny, obzvlášť odkedy som sa stretol s ním v elegantnom showroomu naplnenej na okraji s jeho chaussures. Tu hovorím s Hardy o trendoch topánok a o žene, ktorú navrhuje pri vytváraní kusov pre Hermès. Ona vlastne, viete, robí veci celý deň.

VIDEO: Pozrite sa na našu recap z týždňa módy v Paríži

Možno som tvoj najväčší fanúšik.
Ach, prečo ďakujem!

Táto kolekcia môže byť jedným z mojich obľúbených, pretože sa zdá byť celá šatník topánok. Niečo na akúkoľvek udalosť v deň alebo v noci, keď sa žena môže musieť zúčastniť.
Je to niečo skutočné. To je celý účel módy, aby sa skutočná, nie zasnená, ale skutočná zábava, hravšia, príjemnejšia a odlišná. Zvýšiť výnimočnosť priemernej situácie a zmeniť ju na nový zážitok.

hermes Chaussures SLIDE 3
zdvorilosť

Na základe zbierky sa zdá, že Hermès žena nachádza sa v mnohých situáciách počas celého dňa.
Áno presne! Beží, športuje. Nie je to len pekná bábika zabalená do krabice. Myslím, že to je dôvod, prečo tenisky v tejto kolekcii sú pre značku veľmi konzistentné. Je to génius. Pokúste sa čo najlepšie urobiť z najlepších kožených a krásnych materiálov.

PRIPRAVUJÚCI: Celebrity sedí predné riadok na týždni módy v Paríži

Mám rád myšlienku módneho tenisku, hlavne preto, že nikdy nechodím do posilňovne.
Myslím, že je to skvelá príležitosť na vytvorenie, pretože je to ďalšie ihrisko pre tvorivosť. Môžete použiť rôzne materiály, rôzne farby. Móda je o lepšom spôsobe života. Tak poďme a poďme sa zabávať. Je sofistikované, ale aktívnym spôsobom. Myslím, že tenisky sú úplne dôsledné pre dom.

hermes Chaussures SLIDE 1
zdvorilosť

Nie tak náhodná otázka: Bol si tanečník, áno?
bol som.

Mám veľmi zlé nohy, keď som tancovala. Vždy sa zaujímam o to, čo ostatní tanečníci myslia o topánkach a ako sú vyrobené.
Keď som bol tanečníkom, nikdy som o tom nepomyslel. Mne sa to nestaralo. Ale čo zostalo od tohto okamihu môjho života? Znalosť vlastného tela a vedomosti o tom, ako ho používať. A vedomosti, ako jednoducho chodiť. A ako sa správať – ​​držať sa. Topánky sú naozaj začiatkom všetkého. Chodíte na nohy, postavíte sa na nohy – stavia sa na vašu siluetu a jazyk vášho tela.

Takže čo je najlepšia tanečná topánka v zbierke?
Pre moderný život? Môže to byť teniska.

hermes Chaussures SLIDE 2
zdvorilosť
hermes Chaussures SLIDE 4
zdvorilosť
hermes Chaussures SLIDE 6
zdvorilosť
hermes Chaussures SLIDE 7
zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map