Hviezdy v štýle Street uvádzajú svoj obľúbený trend tričko Mid-Aughts

pouličné Style T Shirt Trend - lead
Getty Images (3)

Fawnia Soo Hoo

Mar 08, 2016 @ 11:30 hod

Pamätajte si späť v strednej časti, keď budete nosiť detské tričko, ktoré ste zachytili z obchodného stánku epos My Chemical Romance (alebo Killers alebo The Strokes) koncert nad bielym dlhým rukávom? vy pravdepodobne nosili vrstvy s vašimi dôveryhodnými boot-cut džínsy (ak ste neboli skorým adoptátorom skinnies).

No, ak máte pocit nostalgie na tie oblečenie z minulosti, nie ste jediný, pretože podľa hviezd v štýle módy v štýle módy je grafický tee navrstvený cez dlhé rukávové tričko späť – ale so zvýšeným twistom 2016 , Pre jedného, ​​krátke rukávy tričká majú viac zapožičané-od-chlapci pocit, boxier, slouchier siluety. Po druhé, podložka s dlhým rukávom sa odkláňa od základného bieleho tee, ktorý sme kedysi poznali (myslím: rolety a grafiku). A pokiaľ ide o džínsy, objavte v týchto dňoch bohatstvo strihov a umývacích prostriedkov – od širokých nohavičiek až po surové lemové rovno.

Takže vyskočte niektoré “pán Brightside” a čas-cestovať späť do strednej-aughts s týmito vzhľadmi. 

SÚVISIACE: Ako nosiť Pantsuit v 12 inšpirovaných spôsoboch, ako vidieť na Street Street Set

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 + = 54

map