J. Crew Svadobné sa kraťasy na jar 2015! Pozrite si kolekciu “Beach-Themed”

J. Crew Bridal Spring 2015
Zdvorilosť

Andrea Cheng

31. januára 2015 @ 17:30

Spoločnosť J. Crew sa od svojho preppyho katalógu dostala ďaleko, pričom sa dostala ďaleko za hranice murovaného obchodného domu. V dnešnej dobe je značka konečným dodávateľom bezstarostného šikovnosti, ktorý prináša spočiatku chladný vzhľad, ktorý hovorí modernej dievčine. Takže to dáva zmysel, že nevesta J. Crewovej zdieľa podobnú estetiku.

SÚVISIACE: Tu je dôvod, prečo J. Crew je najnovšie svadobné šaty sú ďaleko Cry Cookie-Cutter nevesta

Molly Schaul, riaditeľka svadobného dizajnu v spoločnosti J. Crew, je génius za slávnostnou značkou značky a robí jej poslaním uspokojiť modernej nevestu (alebo jej slová, “anti-nevesta”) s neočakávané výtvory. V minulom roku J. Crew zlomil krajinu s hravou cami-a-sukňou oddeľuje a jeden neuveriteľne romantické krajkové kombinézy krajky. A na jar roku 2015 to Schaul opäť urobil – so svadobnými šortkami.

“Veľa moderných nevestín vždy hľadá niečo, čo im umožní riskovať a byť jedinečné na svojich svadbách, ale stále si zachovávajú túto nadčasovú estetiku, takže sa budú tešiť z pozrieť sa na svoje fotografie za 20 rokov,” hovorí Schaul V štýle. “Šortky sú perfektnou voľbou pre svadby na pláži, ale ponúkajú aj naozaj jedinečnú príležitosť byť odvážnou v neformálnom prostredí.”

KÚPIŤ: Kate Middle a J. Crew? Je to začiatok krásneho priateľstva?

Plážová (alebo cieľová) téma bola východiskovým bodom a primárnym zameraním pre zbierku, s motívmi inšpirovanými havajskými kvetmi a novými svadobnými oddeleniami, ktoré spájajú ľahkosť a eleganciu, ako sú vrcholy plodín so zodpovedajúcou suknou alebo stupňovitým pasážovým číslom.

“Nevesty sú oveľa odvážnejšie a hravé pri voľbe pre všetky svoje svadobné akcie dnes,” vysvetľuje Schaul. “Vždy bol mojim snom mať kolekciu, v ktorej má nevesta slobodu miešať a spájať jednotlivé skladby, ktoré skutočne vyjadrujú svoju vlastnú osobnosť.”

Pozrite si sami – od moderných kúskov až po tradičné šaty, pozrite sa na plnú zbierku J. Crew na jar 2015,.

FOTOGRAFIE: Jarná zbierka sv

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 + = 40

map