Ja by som nemal oblečenie na kúpanie už 13 rokov a teraz ich modelujem

Spomínam si, ako som prvýkrát šiel a vybral si svoj vlastný plavky. Bol som vo veku 12 alebo 13 rokov a moja babička ma odviezla do starého námořnictva. To bolo predtým, než mali oficiálnu sekciu s veľkosťou plus, ale myslím, že som mala veľkosť 12 v ženách, ku ktorému šli. Plavky, ktoré som si vybral, boli modré a boli to bikiny. V skutočnosti to boli šortky a bikini top. Miloval som to toľko. Našiel som plavky, ktoré mi vyhovujú! Cítil som sa dobre!

SÚVISIACE: Tess Holliday: Niečo sa mení, alebo je móda práve patting sám na chrbte?

Bol som docela istý ako dieťa až do puberty; kým sa moje telo nezačne meniť a uvedomil som si, že nevyzerám úplne rovnako ako všetci okolo mňa. Akt nákupu sám nebol traumatický. Trauma, za mňa, prišla po tom, čo som skutočne kúpil to. Cítil som sa dobre v šatni, ale bohužiaľ, tento pocit netrval dlho. Hovorím o tom v mojej knihe, ale to bolo naposledy, keď som mal bikiny, až mi bolo 24 alebo 25 rokov.

Tess Holliday
Tess Holliday

To vzrušenie, ktoré som spočiatku pocítil, keď som nosil môj prvý dvojdielny vybledla a zhoršila sa, keď som stárla. Ako teenager som vždy nosil niečo veľkého nad plavky, aj keď som vyrastal na juhu, kde bol výnimočne horúci. Chodil by som do vodných parkov s rodinou a ja by som nosil šortky a tričko. Cítil som v tom čase veľa hanby o svojom tele. A úprimne povedané, nebol som tučný. Teraz som tučný, ale vyrastal som, mal som veľké prsia a veľký zadok. Mal som telo. A ja som sa hanbil, pretože všetci okolo mňa nevyzerali. Chcel som sa zakryť, kým nebudem schopný “opraviť moje telo”. A možno by som to odkázal.

Po rokoch hanbenia som objavil modelovanie a pozitivitu tela, čo ma priviedlo k tomu, že som našiel plavky, ktoré sa hodia a nakoniec zmenili celý môj pohľad. Začal som modelovať pred ôsmimi rokmi. Vtedy nebolo veľa plaviek pre telá veľkosti plus. Teraz doslova mám viac ako 100 bikín. No, mal som. Nedávno som sa zbavil banda.

Tess Holliday Swim - Embed - 1
Kimberley Gordon

Ale aj keď môžem vlastniť (a hrdo nosiť) všetky bikiny teraz, stále si pamätám, aký som nervózny, keď som robil svoju prvú kampaň na plávanie. Bolo to v Alpine Butterfly Swim, plaveckom línii so sídlom v Benátkach Beach v Kalifornii, ktoré bolo vytvorené na posilnenie žien všetkých veľkostí.

Predpokladá sa, že keď si prenajal “Tess Holliday”, že sa chystám chodiť na set a cítiť úžasné. Realita bola deň, keď sme strieľali, práve som zistil, že som mal vážnu popôrodnú náhodu a necítil som sa dobre v mojom tele. Ale ja som dal plavky na (čo sa hodí!) So všetkými vlasmi a make-up (čo viem, je luxus), a ja som videl a myslel, to nie je tak zlé, ako som si myslel, že to bude.

Tess Holliday Swim - Embed - 2
Kimberley Gordon

Táto skúsenosť mi pomohla zmeniť svoju energiu a môžem povedať, že som teraz na oveľa lepšom mieste. Dostal som z neho roztomilé fotky, nová plavková spoločnosť, ktorá sa mi páči, a skvelý priateľ pri zakladateľovi značky. Bolo to nakoniec dobré. Ale je to určite ťažké, keď mojou úlohou je ukázať a cítiť sa dobre v tom, čo mám na sebe. Bol by som klamal, keby som povedal, že pokaždé, keď si dám plavky, cítim sebaisto. Ja nemám.

Tess Holliday Swim - Embed - 3
Kimberley Gordon

Som teraz posadnutý plavkami. Ale je to preto, že mám pre nich jedinečnú dostupnosť, ktorú som predtým nemal a že väčšina žien ešte stále nemá. Prostredníctvom modelovania a objavovania telesnej pozitívnosti som videl ostatných ovplyvňovateľov a modelov, ktoré objímajú spôsob, akým vyzerali v plavkách a myslel som si, že ak to urobia, dokážem to urobiť.

A áno, existuje veľa dizajnérov a značiek, ktoré začali zabezpečovať ženy vo veľkosti plus. Ale tiež si uvedomujem, aké šťastie mám vďaka mojej práci a sledovaniu ľudí v sociálnych médiách, aby som mal prístup k objavovaniu týchto značiek. Buďme úprimní: na svete je pomerne málo plavárenských línií a väčšina z nich nezabezpečuje rozmanitosť telies veľkosti plus.

Tess Holliday

To ma nezastaví. Niekedy budem mať šancu a nariadiť niečo. Uvidím veci, a ako model, budem vedieť, že to nebude rovnako ako u žien na webových stránkach, ale oblek príde a nebude to vzdialene vyzerať ani cítiť rovnako na svojom tele , Oblek s vysokým pásom nebude mať “vysoký pás”. Bude príliš nízky. Jedna časť pre ženy plus má tendenciu mať nepríjemne krátke torza. Veľa značiek neberie do úvahy naše žalúdky, boky, zadky. A vrcholy, ktoré majú ten malý popruh na chrbte, ako napríklad jeden háčik? Môj chrbtový tuk prechádza cez to a vyzerá to, že môj vrchol na bikinách sa na mňa pláva.

Rovnako ako chcem uverejniť túto fotku a rozprávať o tom, ako horúci sa pozerám (��) Viem, že všetko bude hovoriť o mojom tetovaní a to je v pohode, takže o nich budem hovoriť! Moja pravá ruka bola vytesaná svojim drahým priateľom @ nikkohurtado �� Neexistuje nikto, kto robí realitu tak, ako robí a zachytáva drobné detaily, ktoré naozaj prinášajú svoje tetovanie. Je to ako môj brat, pretože tvrdíme, chváliť sa o tom, kto má viac nasledovníkov (ani jeden z nás naozaj nezaujíma, ale aj my sme obaja konkurenti) a navzájom si poradiť o tom, že ste vlastným šéfom. Teraz mám prejsť životom Dolly, Divine, Mae West & Miss Piggy na mňa a dúfam, že budem rovnako blázniví ako oni! Ak sa chcete dozvedieť viac o mojich tetovaniach, môžete si prečítať knihu! Ďakujem znova Nikko, teraz skončme so svojou rukou �� Kto sú niektoré ženy, ktoré vás inšpirujú? #effyourbeautystandards

Príspevok zdieľaný spoločnosťou T E S S �� (@ tessholliday)

Ako osobné preferencie, nechodím nakupovať plavky osobne. Všetky svoje kúpacie obleky, odkedy som ich začali znovu nosiť, boli zakúpené online. Našiel som značky, ktoré viem, že sa mi páči, a budem im objednať. Niektoré firmy sú dosť pekné, aby mi poslali pár plaviek a vidím, ktoré z nich pracujú pre moje telo. Existujú však aj dve fyzické obchody, o ktorých si myslím, že môžem vyskúšať veci.

Viem, že moje telo nie je štandardné. Je však potrebné trochu viac premýšľať a zodpovedať za výrobu plaviek, ktoré skutočne fungujú pre naše telo. Myslím, že existuje strach. Myslím, že značky nevidia jasne, že pre nás existuje trh. A ak tak urobia, používajú len určitý typ plus-modelu a často rovnakú presnú ženu: tónovanú ženu. Nie je to indikátor toho, ako väčšina žien v USA alebo vo svete vyzerá.

Trvá to tím, že vyzerá tento snový �� @ alpinebutterflyswim @wedreamoficecream @leahdarcymakeup @ eddie_cook @flowergirllosangeles @lorephillips @olga_caro_ @ lucy.pilz @ emilie.luna ��✨��✨��✨��✨��✨��✨��✨��✨��✨

Príspevok zdieľaný spoločnosťou T E S S �� (@ tessholliday)

Nedávno som strieľal na pláži a bol som v jednom kuse. Prechádzal som cez piesok do záchrannej veže a cítil som, že ľudia na mňa hľadia. A neboli. Tento fanúšik prišiel ku mne a ja som prisahal, že povie niečo o tom, čo mám, a ona to neurobila. Uvedomil som si, že je to takmer vždy v mojej hlave. A to je to isté, čo hovorím svojim ďalším priateľom, čo je, keď idete na pláž, vychutnať si skutočnosť, že ste sa tam tešili. Keďže skutočnosťou je, že vás niekto môže vidieť v plavkách a premýšľať, ako úžasné vyzeráte a vaše vnímanie môže byť, že vyzeráte nechutne. To zvyčajne nie je vnímanie ľudí. Áno, ľudia sa na mne rozesmáli na pláži. Mal som ľudí na mňa ukazovať na móloch. Len som sa rozhodol ignorovať, pretože som prekonal všetko. Ale to neznamená, že niektoré dni nie sú ľahšie ako ostatné.

Moja kamarátka, ktorá je v jej polovici 40. rokov, ma kontaktovala a povedala mi, že nemá prakticky celý dospelý život. Bola na výlete do Mexika a požiadala ma, aby som pomohla jej obchodovať s oblekom. Dal som jej niekoľko možností. Vybrala si jednu, ktorú skutočne milovala. Šla do Mexika. Dve mladé dievčatá v rezorte sa zasmiali a povedali, že nemôžu uveriť, že má takýto oblek. Môj priateľ ma napísal:

“Šiel som do svojej chatky, vzal som si zábal, keď som prešiel, počul som,” Ach môj Bože. Nemôžem tomu ani veriť. “A urobili sa šumivé zvuky prasiatok a všetci sa usmievali. Mal som na dne zakrytie. Okamžite som sa otočil a vrátil sa späť do svojej chatky, odhodil som kryt a odišiel som späť vedľa nich. Zastavil som sa pred nimi. Sklonil sa, akoby som niečo spadol a zostal tak dlhšie, ako je potrebné. Postavil som sa, obrátil sa, usmial sa na nich a šiel ďalej. “

Musíte len ísť von a nájsť plavky, v ktorej sa cítite dobre. Ak máte radi veľa podpory, objednajte si plavky s veľkou podporou. Ak chcete niečo slinky, urobia to taky. Teraz je toľko možností. Nemusíte sa skrývať, ak nechcete. Uvedomte si, že ak ľudia hľadia, možno preto, že si myslia, že vyzeráte skvele. A ak sú negatívne, dať im niečo, na čo sa pozerať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 78

map