Ja som mal pyžamu pracovať na týždeň a to je to, čo sa stalo

“Máš na sebe že aby zajtra pracovala? “Môj priateľ vzhliadol, keď som v nedeľu večer hodnotil oblečenie.

“Áno,” povedala som takmer obranne. Chcel som sa pustiť do týždenného skúsenosti o tom, aké to je nosiť na verejnosti pyžamá. Áno, skutočné PJ (nie tie módne-y podvodné). Hovorím o oblečení, na ktoré máte v úmysle spať, oblečenie, ktoré by nemalo vidieť svetlo dňa. Získate nápad. Keď som pôvodne natočil príbeh, myslela som si, že celá vec bude snom – pracovať v pyžame v mene výskumu? Áno prosím. Ale teraz, keď už nastal čas skutočne urobiť to, pochybnosti a úzkosti sa zasadili. Špičkový komentár môjho priateľa nepomohol ani.

Práca v móde je ťažké, aby sa nezmení trendy. Dizajnéri posielajú niečo čerstvé po dráhe a zrazu to je všetko, čo chceme nosiť. To je presne to, čo sa stalo sledovaním zbierok na jar roku 2016, ktoré sa odohrali na jeseň – bolo ťažké, aby sa nezvládol vytrvalý záber Alexandra Wanga na pipotovanú košeľu, tie pekné čipky Camisoles Phoebe Philo snívali na Céline a Riccardo Tisci z Givenchyho uvoľneného oddeľuje s dotykom čipky. Potom si celebrity ako Heidi Klum, Selena Gomez a Jessica Alba začali objímať všetky veci PJ, ktoré len posilnili dynamiku trendu. A samozrejme po tom príde zrazu príbehov z časopisov a webových stránok (vrátane tejto) o tom, ako získať pohľad v reálnom živote (o tejto téme som tu napísal tu, tu a tu).

Ako sa ukáže, písanie o niečom a skutočné uplatňovanie je dve veľmi odlišné veci. Ak však princ George môže nosiť svoju pyžamu, keď robí niečo také monumentálne ako stretnutie s Obamami, potom ich určite môžem vyradiť von (áno, vezmem životné lekcie od 2-ročného). Tu sa stalo.

SÚVISIACE: Editor-testované: Jeans, ktorý sľubuje Flatter všetky butts? 4 Zamestnanci skúsim ich

pondelok

pyžamá for a Week Slide 3
Dan McMahon

V nedeľu večer nespím dobre. Nemám rád upozorňovať na seba. Samozrejme, že budem nosiť potlač, keď sa cítim trochu blázon, ale zjemním to s párovaním neutrálnych látok. Myšlienka páv mi nepatrí ani v najmenšom. V skutočnosti je to pravdepodobne moja najhoršia módna nočná mora.

Ráno som sa cítil humor, keď som sa vyhol zvyčajným PJ pre inú sadu pyžám, ale to je krátky okamih. Začnem zdôrazňovať, ako moju sadu vyzerajú menej pyžamá. Upozornenie na upozornenie: Neexistuje žiadny spôsob. Ja doslova vyzerám, ako som sa vyvalil z postele. Po miliónoch pokusov o nedotknutie, zastrčenie a napínanie na polovicu som sa usadil na príležitostnom polkruhu. Ale je to tiež príležitostné teraz? Prešiel som na odvážny červený ret a hádzal som v zármutku v zúfalstve, a divím, ako takéto malé vylepšenia môžu spôsobiť, že vyzeráš nekonečne viac prezentovateľný. Chopím sa horúceho ružového kríža a vstúpim do dvojice zlatých bytov (prečo nie jednoducho ísť von, že?).

Počas môjho dochádzania som mierne sklamaný, keď moje oblečenie nezískal druhý pohľad ani zvýšené obočie. Newyorkári videli čudšie veci, samozrejme, ako nejaká náhodná osoba, ktorá nosila vytlačený súbor PJ. Napriek tomu cítim pokojnú radosť z toho, že na verejnosti nosia pyžamá. Je tu niečo také pozoruhodne vzpurné, ako napríklad porušovanie zákona – ale naozaj nie.

Ako sa dostanem do môjho stola, prinášam niekoľko “roztomilých PJ” a “milujem svoj pajamský pohľad.” Pomáha, že pracujem v módnom časopise. Jeden kolega si ani nevšimol. “Vyzeráš len veľmi štýlovo na ulici,” poznamenáva. Skvelé. Ale potom sa iný pýta: “Ty si to na metre?” A potom som znova rozhnevaný.

“Vyzerá to, akoby som vlastne nosil pyžamu?” Úzkostlivo sa pýtam svojej pracovnej ženy. “Hm, áno,” hovorí po pauze – pravdepodobne o tom, či by mala ležať. “Ale aspoň sú roztomilé.”

Roztomilý a zatraceně pohodlný. Neexistujú žiadne pásy bolestivé kopanie do mojej kože alebo dusivé tesné vrcholy. Cítim sa, akoby som pracoval z domova – v kancelárii.

Nakupujte PJ: Sleepy Jones top, 168 dolárov; sleepyjones.com pre podobnú tlač. Sleepy Jones nohavice, 118 dolárov; sleepyjones.com. Štýlový výkop YSL, slnečné okuliare Marc Marc Jacobs, peňaženka Marc Jacobs a Paul Andrew flats.

SÚVISIACE: Editor-testované: Najlepšie športové podložky pre veľké poprsie

utorok

pyžamá for a Week Slide 2
Dan McMahon

Keď som v pondelok vyčerpal tlačený pyžamový set, viem, že zvyšok týždňa bude cinch. Pristupujem k svojmu druhému oblečeniu so zmesou reliéfu a vzrušenej dôvery. Zoberiem si potrubný pyžamový vrch a vyzdvihnú ho niekoľkými nadčasovými kúskami – pletenú námornícku sukňu, kabelku Chanel (na stálu pôžičku od mojej mamy) a špičaté byty.

Je to práca ako obvykle. Hoci musím povedať, moja dôvera strieľa cez strechu, keď Melissa Rubini, V štýlemódny režisér a osoba, ktorá mi pridelila tento príbeh, ma pozerá hore a dole a jednoducho hovorí: “Ja by som nosil to.” Deň uskutočnený.

Nakúpte PJ: Sleepy Jones top, 138 dolárov; sleepyjones.com. Štýlový s sukňou Chanel a peňaženku, byty Proenza Schouler.

streda

pyžamá for a Week Slide 6
Dan McMahon

Milujem tento vzhľad. Je vyrobená z hodvábnej pyžamy a oddeľuje sa od dvoch rôznych súprav. Hneď pri pálke nemám žiadne problémy s okom vytlačeným vrcholom (želám si, aby som mohol žiť v tejto hornej časti, je to tak mäkké), ale biele dno sú v podstate dychová funkcia šatníka, ktorá čaká, že sa stane. Pre jedného sú nebezpečne čisté, čo je v poriadku, ak plánujete nosiť ich na ich zamýšľaný účel – spať dovnútra. Sme neskoro na prácu, pretože horečkou hľadám niečo –čokoľvek– nosiť pod ním. Nemám vlastné šortky tvarované, takže sa snažím na námorníctvo. Nie, to sa nestane. Ako posledná možnosť odhalím pár čiernych leggings Uniqlo Heattech z môjho koša zimných náležitostí a zázračne nemôžete povedať, že ich nosím. Úspech!

Ale je tu ďalší problém: Nohavice sa vrásia ako žiadny iný. Aj napriek tomu, že som ich raz ráno podával s mojim parníkom, na 11:00 sa stretnú s krčeniami – a to tak, že vyvoláva komentár od spolupracovníka. Aj kvôli nedotknutej farbe musím byť veľmi opatrný na škvrny (piť moju kávu so slamou, len v prípade). Tento výstroj však dostáva najviac komplimentov. “Takže elegantné,” povedali niekoľko mojich spolupracovníkov, ktorí sa s nimi usmievali. Deň chodí bez záťaže a našťastie sa neprehrejem.

Nakupujte PJ: Yolke top, 254 dolárov; yolke.co.uk. Yolke nohavice, 420 dolárov za sadu; yolke.co.uk. Štýlový slnečné okuliare IVI, kabelka Sophie Hulme, leggings Uniqlo a čerpadlá Manolo Blahnik.

SÚVISIACE: 6 našich obľúbených obuvi na svetre a sukne na jar

štvrtok

pyžamá for a Week Slide 5
Dan McMahon

Vo štvrtok jeden kolega začne byť podozrivý. “Čo je so všetkou vašou pyžamou?” ona sa pýta. Pokrčil som pokrčil ramenami.

Ten je inšpirovaný kombináciou vzhľadu dráhy. Dno a sklíčka Gucci sú kývnutím na Aucchandro Michele na jeseň 2015 Gucci line-up, zatiaľ čo cami na vrchole (a celková tekutá silueta) je odkaz na Céline, Givenchy a Balenciaga na jar 2016. Cítim sa nepríjemne ukazujú toľko kožu v kancelárii, takže na poslednú chvíľu pokrčím čierny kožený sako. Zistil som, že to tiež pekne zatvára červenú farbu.

Nakupujte PJ: Araks cami, $ 206; araks.com. Maison du Soir nohavice, 165 dolárov; maisondusoir.com. Štýlový s Chloé sako a Gucci loafer diapozitívy.

piatok

pyžamá for a Week Slide 7
Dan McMahon

Teraz, keď mám pocit, že nosím pyžamu 24 hodín denne (7 dní v týždni), nechcem, aby sa moja PJ-nosičová páska skončila. Mám ešte pred víkendom, ale na posledný pracovný deň sa rozhodnem, že sa s ňou bude baviť. Namiesto toho, aby som bezpečne kompenzoval nadpriemernú nadsadenú hornú časť s kožušinami, dostanem sa na zametanie širokých nohavíc a dokončím s výpismi extra, ako kvetinový náhrdelník s náramkom a hrubé sandále raffia.

Akonáhle sa dostanem do kancelárie, moji stále pozorní kolegovia ma naozaj potlačia. “Dobre, musí to byť experiment,” obviňujú. Ja ich jaskyne a poviem im, že je to príbeh, aj keď som veľmi potešený, že som to dokázal vydržať dlho.

Mimo to je deň celkom bezvýznamný. Mal by som ísť na narodeninovú párty priateľa po práci, ale ja som zničený v čase, keď hodiny udeľujú šesť. Urobím si cestu domov a usadím sa v noci Netflixu a vyberiem si na gauč a nakoniec zaspím uprostred epizódy Majster žiadneho. A nie som ani naštvaný, keď sa zobudím o dve hodiny neskôr a musím sa ťahať do postele, pretože všetko, čo musím urobiť, je zobrať si nohavice a-volià – som vhodne oblečený.

Nakupujte PJ: Marigot top, 142 dolárov za sadu; marigot.com. Štýlový slnečné okuliare Cynthia Rowley, džínsy matky, kabelky značky Louis Vuitton a sandále Stuart Weitzman.

sobota

pyžamá for a Week Slide 4
Dan McMahon

Pretože je to víkend, prestane som zdôrazňovať, že sa snažím vyzerať šaty a rozhodnúť sa pre moje štandardné off-duty spinky: jednoduchá čierna cami, džínová bunda a tenisky (šteniatko je na požiadanie nášho fotografa , a nebudem s takou roztomilosťou argumentovať).

Mám show Týždne svadobnej módy na programe, a na chvíľu chcem podvádzať a nosiť niečo šaty, ale sukám to a idem. Cítim sa absurdne podvedené a neuveriteľne sebavedomé, keď sa tam dostanem. Nevzdávam sa, kto ma posudzuje – publikáci sú super priateľskí, dizajnér je naozaj rozprávaný – ale som rozptýlený. Ako klišé, ako to znie, uvedomujem si, že dôvera je naozaj 90 percent ťahania niečoho preč.

Nakúpte PJ: Yolke nohavice, 254 dolárov; yolke.com. Štýlový slnečné okuliare Warby Parker, topánka Zara, denná bunda značky Levi a tenisky New Balance.

nedeľa

pyžamá for a Week Slide 1
Dan McMahon

Pre veľké finále, idem na jumpsuit (bočná poznámka: kto spí v kombinéze?). Prekĺzol som ho cez tenký tenký papier a úprimne si nenechávajte pohovku na zvyšok dňa, s výnimkou rýchleho kávu. Necítim že viniť z toho, pretože tento vzhľad bol urobený na obed, a to už bolo sedem dní priamo od PJs!

Čo som sa naučil? Aby som bol otvorenejší pre výtlačky, pre jednu a tiež koľko pohodlného oblečenia prispieva k produktivite (vážne som si nikdy neuvedomil, aké rozptýlenie môže byť príliš tesný pár džínsov). Zistil som, že za to stojí za to, aby ste sa odvážili z vašej pohodovej zóny štýlu raz za čas, pretože nikdy neviete, aké komplimenty (a dôvera, aj keď nie vždy) vás môžu priniesť na oplátku. Ale najdôležitejšie je, že som sa dozvedel, že ak budem niekedy niekedy stlačený, môžem zostať v mojich PJ a nikto sa nebude baviť oko.

Nakúpte PJ: Gempicket kombinéza (k dispozícii budúci mesiac); gempicket.com. Štýlový štýl so štýlovým štítkom a vankúšikmi Vans.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 76

map